Вы здесь

Важный визит

У павлоградских шахт есть будущее

В шахтоуправлении ДТЭК Павлоградское убеждены, что у их предприятия есть будущее. Такую уверенность коллективу дают встречи с выпускниками школ Павлограда, которые как раз сейчас решают, какой профессиональный путь выбрать. Для того, чтобы старшеклассники могли более уверенно ориентироваться в предложениях рынка труда, представители шахтоуправления рассказывают как можно построить карьеру в угольной отрасли, какие знания необходимы для руководящих должностей и какие социальные гарантии предлагает компания ДТЭК.

Практическое закрепление знаний и профориентация в действии: ДТЭК Приднепровскую ТЭС посетили студенты техникума

ДТЭК Приднепровская ТЭС помогает готовить энергетиков со студенческой скамьи. Студенты Днепровского государственного техникума энергетических и информационных технологий посетили крупнейшую теплоэлектростанцию области. ДТЭК Приднепровская ТЭС плотно сотрудничает с профильными учебными заведениями и способствует эффективной  профориентации молодежи. На экскурсии действующие энергетики рассказали своим будущим коллегам о работе предприятия и провели студентов по основным мощностям станции. 

Павлоград отримав «5 зірок» від дітей з Мар’їнки (Фото)

В п’ятницю, 11 травня у Павлоград завітали діти з прифронтового містечка Мар’їнка Донецької області. Це вже другий візит дітей до нашого міста в рамках благодійної акції «Павлоград та Мар’їнка разом», яка організовується волонтерами ГО «Сили добра», міською владою та спонсорами.

З Громадою Павлограда зустрілися керівники облуправління Нацполіції, прокуратури та Ради суддів України (Фото. Подробиці)

У вівторок, 3 квітня, до нашого міста завітали посадовці найвищих чинів судової та правоохоронної системи області та України для того, щоб зустрітися з громадськістю та ЗМІ з приводу резонансного подвійного  вбивства, що сталося в Павлограді в ніч з 10 на 11 березня, та криміногенної ситуації регіону. Зокрема з активістами, журналістами, керівництвом міста та представниками служб Павлоградської міської ради спілкувалися начальник Головного управління Національної поліції у Дніпропетровський області Віталій Глуховеря, голова Комітету з питань забезпечення незалежності суддів (м. Київ) Олена Журавська, заступник голови Нацполіції України Віталій Невгад, голова Ради суддів України та суддя Верховного суду Олег Ткачук, голова Комітету з питань організаційно-кадрової роботи судів, органів суддівського самоврядування Володимир Кравчук.

Головний слідчий країни приїде до Павлограду перевірити, чому «правоохоронці втратили довіру людей»

В понеділок, 2 квітня, до Павлограду приїде керівник Головного слідчого управління Нацполіції Віталій Невгад, аби перевірити роботу слідства. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці  написав голова Національної поліції України Сергій Князєв.

Безопасность горняков под надежной защитой!

В этом убедились представители ОБСЕ при встрече с генеральным директором ДТЭК Павлоградуголь, которая состоялась 10 января. Представители Днепровского офиса миссии ОБСЕ в Украине пообщались с генеральным директором ДТЭК Павлоградуголь Сергеем Ворониным. Представителей международной миссии интересовало, как предприятие выполняет свои обязательства перед работниками.

 

Міжнародні експерти GIZ завітали до Павлограда

У вівторок, 24 жовтня, у виконкомі відбулась зустріч представників міської влади, громадських організацій, представників переселенців з експертами німецької міжнародної організації GIZ, за допомоги якої свого часу було побудоване модульне містечко у Павлограді і яка нині активно цікавиться проблемою переселенців в Україні.

Музей шахтарської слави в Тернівці може війти у європейську мережу (Фото)

В неділю, 24 вересня, у наш регіон на шахту «Західно-Донбаська» ШУ Тернівське з почесним візитом приїхала президент Європейської мережі музеїв вугільної промисловості 72-річна Маргарет Фаулл з Великобританії. Справа в тому, що народний музей шахтарської слави в Тернівці може стати першим і єдиним музеєм, котрий представлятиме Україну у європейській асоціації.

Експерти Ради Європи визначать індекс інтеркультурності (ICC) Павлограда (Фото, оновлено)

Саме з такою метою приїхали до Павлограда експерти по інтеркультурній політиці Програми Ради Європи «Інтеркультурні міста» - координатор української мережі Інтеркультурних міст Ксенія Хованова-Рубікондо (Франція) та Робін Вільсон (Ірландія).

На Павлоградщине планируют собрать 140 тыс. тонн ранних зерновых (ФОТО)

В Днепропетровской области начались уборка урожая. Об этом сообщили в управлении агропромышленного развития Днепропетровской Облгосадминистрации. По состоянию на начало июля аграрии региона уже собрали урожай более чем с 5,5 тыс. га. На полях уже собирают урожай гороха, озимого ячменя и пшеницы. Дальше в планах фермеров – сбор яровых пшеницы, ячменя, овса и озимого рапса. К сбору урожая приступили и фермеры на Павлоградщине.

Страницы

Подписаться на Важный визит