Вы здесь

Відбулись ремонтні роботи на Павлоградській водопровідній станції

Для «Павлоградводоканалу» за рахунок інвестиційної програми була придбана нова запірна арматура. З 21 по 22 вересня відбулись ремонтні роботи на водопровідній насосній станції, у результаті яких були замінені засувка на першому, та затвор на другому резервуарах питної води на майданчику №4 в місті Павлоград.

«За допомогою нової арматури у подальшому ми зможемо секційно перекривати воду без відключення водопостачання по місту Павлоград. У найближчий час також будуть проходити роботи на третьому резервуарі, втім не буде потреби зупиняти водопостачання.», - зазначив Андрій Душа - головний інженер «Павлоградводоканалу».

Процес чистки відбувається кожен рік. На початку резервуари спустошують потім чистять механічно, промивають стінки, а вже згодом дезінфікують і наповнюють водою.

Начальниця виробничо-технічного відділу Артеменко Марина Анатоліївна додала, що їх працівники власними силами замінили арматуру на перших двох резервуарах на 6 тис. кубічних метрів, згодом така ж робота буде відбуватись на третьому вже більшому резервуарі на 10 тис. кубічних метрів води.

Маргарита Бурякова