Вы здесь

Відбулась прес-конференція голови Павлоградської міської ради

На прес-конференції з головою міськради Вершиною Анатолієм Олексійовичем, яка відбулася 7 вересня, постали важливі питання щодо опалювального сезону, бюджету, податків та заборгованості міста, теперішніх та майбутніх проєктів міста.

   «Щодо опалювального сезону, технічно наше місто підготовлено на 100%. З фінансовою підтримкою Павлограду ми замінили тепломережу, перевірили прилади обліку, газу, теплоенергії на будинках – це більше, ніж на 90% виконаної роботи. Стабільність опалювального сезону буде залежати від наявності газу в Україні, а також від надзвичайних ситуацій у регіоні. Сьогодні ціна на газ для населення та підприємств «Теплоенерго» однакова - 7420 гривень за 1000 кубів газу.», - зазначив Анатолій Олексійович.

   Крім того, мер назвав заборгованість населення за минулий опалювальний сезон – майже 100 мільйонів гривень. Тому бюджет міста не дозволяє вирішити проблему модернізації котелень, або побудови підстанцій для переведення міста на електроопалення.

   Щодо проєктів, які були не завершені у місті.  За рішенням Павлоградської ради ніякі проєкти у місті в цьому році виконуватись не будуть.

   «Що стосується ремонту вул. Дніпровської, в цілому, проектні роботи не завершені, а сам проєкт не реалізований на 100%. Проте, за відповідним рішенням голови Дніпропетровської ОДА Резніченка В.М. міст через залізничну дорогу по шляхопроводу на Донецьк має бути завершеним.», - додає мер міста.

   Втім, за словами мера може бути реалізований проєкт для біженців. Вже підписаний меморандум з містом Маріуполь, який готовий лобіювати виділення грантових коштів з Європейського інвестиційного банку для капітально ремонту нежилого дев’ятиповерхового гуртожитку по вул. Промисловій. Таким чином Павлоград надаватиме майже 100 квартир для переселенців з Маріуполя.

Маргарита Бурякова