Вы здесь

Правовий лікнеп від ЦБВПД

ЦБВПД інформує про порядок оформлення субсидій

До юристів Павлоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги щодо правових роз'яснень стосовно порядку отримання субсидій останнім часом суттєво збільшилось. Тому, проаналізувавши питання та узагальнивши відповіді, директор Павлоградського МЦ Косоног О.В. довідково інформує населення щодо порядку отримання субсидій:

Усе, що варто знати про перереєстрацію статутів громадських формувань

Павлоградський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє, що 1 липня 2017 року спливає термін для неприбуткових організацій з перереєстрації статутів згідно нових вимог українського податкового законодавства.

Що робити підлітку, якщо його затримала поліція?

Поради юристів

Будь-який український підліток  може бути затриманий поліцією. Це зовсім не означатиме, що він – злочинець. Просто патрульний має право затримати підлітка, наприклад,  для з’ясування особи або її причетності до раніше скоєних злочинів.

Відповідальність в Інтернеті. Що необхідно знати

Останнім часом спілкування між людьми все більше переноситься з площини особистої розмови віч-на-віч у площину діалогу за наявності посередника у вигляді мережі Інтернет. «Павутина» руйнує межі, за які раніше люди могли перейти зіткнувшись з певними труднощами, зокрема наявність державних кордонів, психологічного дискомфорту при спілкуванні, відстані між співрозмовниками, тощо.

Коло осіб, що мають право на безкоштовного адвоката, збільшується

До уваги мешканців м. Павлоград, Павлоградського району та Юріївського району! Павлоградський місцевий центр безоплатної вторинної правової допомоги інформує про зміни щодо умов надання правової допомоги. Відтепер коло осіб, що мають право на безкоштовного адвоката, суттєво збільшилось.

Центр безоплатної правової допомоги повідомляє

В зв’язку з тим, що в Павлоградський місцевий центр безоплатної вторинної правової допомоги останнім часом почали звертатися внутрішньо переміщені особи з питань соціальних виплат та пенсій, директор центру Оксана Косоног надала консультацію з цього приводу.

Усе, що варто знати про перереєстрацію статутів громадських формувань

Павлоградський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє, що 1 січня 2017 року спливає термін для неприбуткових організацій з перереєстрації статутів згідно нових вимог українського податкового законодавства.

«З 1 листопада неможливо здійснювати угоди дарування та спадщини» - черговий міф вітчизняних Інтернет-видань

Правовий лікнеп від ЦБВПД

В нашій газеті продовжується  рубрика «Правовий лікнеп від ЦБВПД». На сторінках «ТН-ки» спеціалісти Павлоградського місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги розповідають вам, як працює центр і кого обслуговує, про зміни в правовому законодавстві, про нові проекти Мінюсту, про найбільш актуальні юридичні проблеми населення, як вирішити те чи інше правове питання, тощо. Також ви зможете звертатися зі своїми запитаннями до юристів Центру БВПД, відповідь на які ви побачите на сторінках нашої газети. Щоб поставити питання через газету  телефонуйте за номером 066-044-53-27 до редакції, або безпосередньо до юристів Центру – 099- 961-21-58.

З вересня в регіоні почнуть працювати 4 бюро безкоштовної правової допомоги

В вересні 2016 року Бюро правової допомоги, як відокремлені підрозділи Павлоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, почнуть обслуговування громадян в Петропавлівському, Васильківському, Покровському районах та м. Першотравенськ.

Павлоградцев массово шантажируют коллекторы

В Павлоградский местный Центр бесплатной вторичной правовой помощи ежедневно обращаются по 2-3 человека по поводу угроз и шантажа коллекторскими фирмами. В основном коллекторы звонят клиентам, у которых есть кредитные задолженности, двух банков - банка Михайловский и Дельтабанк.

«Сейчас очень много обращений от людей по поводу шантажа и угроз со стороны коллекторов. Недавно пришла одна женщина и пожаловалась, что ей звонят, угрожают и обещают выслать за ней опергруппу, если она в течение часа не придет с вещами к Павлоградскому отделу полиции. Меня насторожило то, что полиция готова выслать целую бригаду, опергруппу только из-за задолженности по кредиту в 2 тысячи грн. При мне женщине снова позвонили, угрожали. Мужчина даже представился работником милиции. Я тут же позвонила в отдел полиции и узнала, что человек с такой фамилией там вовсе не работает», - рассказала директор Павлоградского ЦБВПП Оксана Косоног.

Страницы

Подписаться на Правовий лікнеп від ЦБВПД