Вы здесь

Мнение Юриста

У Павлограді презентували мобільний додаток для допомоги переселенцям

Тепер переселенці та мешканці Сходу країни, де наразі йде війна, зможуть онлайн слідкувати за останніми новинами, які їх безпосередньо стосуються, поцікавитись актуальними для них темами, переглянути зразки документів та заяв до різних структур, знайти контакти державних та соціальних установ і навіть задати питання юристу. Все це стало можливим завдяки мобільному додатку «IDPRights – захист прав ВПО», який презентували у Павлограді в п’ятницю, 21 червня.

Думка депутата облради: Що трапилося в Павлограді 24 квітня?

Цей день надовго запам'ятають депутати Павлоградського міської ради. На запрошення, так би мовити, «побратимів» (зауважте, не спільноти міста, а побратимів) члени «Національних дружин» і «Національного корпусу» з Нікополя приїхали, щоб заблокувати трибуну Павлоградського міської ради разом з представниками «Національних дружин м. Павлограда», чим зірвали пленарне засідання сесії міськради. При цьому відчувають себе героями. Може тому, що на подібні рейдерські дії ніхто з верховної влади не реагує? Це питання поставили Заслуженому юристу України, депутату Дніпропетровської обласної ради Миколі Пономарчуку.

Стягнення боргу за розпискою

Роз'яснення з приводу питання стягнення боргу за розпискою надає директор Павлоградського МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги Косоног О.В. 

ЦБВПД інформує про порядок оформлення субсидій

До юристів Павлоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги щодо правових роз'яснень стосовно порядку отримання субсидій останнім часом суттєво збільшилось. Тому, проаналізувавши питання та узагальнивши відповіді, директор Павлоградського МЦ Косоног О.В. довідково інформує населення щодо порядку отримання субсидій:

Усе, що варто знати про перереєстрацію статутів громадських формувань

Павлоградський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє, що 1 липня 2017 року спливає термін для неприбуткових організацій з перереєстрації статутів згідно нових вимог українського податкового законодавства.

Що робити підлітку, якщо його затримала поліція?

Поради юристів

Будь-який український підліток  може бути затриманий поліцією. Це зовсім не означатиме, що він – злочинець. Просто патрульний має право затримати підлітка, наприклад,  для з’ясування особи або її причетності до раніше скоєних злочинів.

Відповідальність в Інтернеті. Що необхідно знати

Останнім часом спілкування між людьми все більше переноситься з площини особистої розмови віч-на-віч у площину діалогу за наявності посередника у вигляді мережі Інтернет. «Павутина» руйнує межі, за які раніше люди могли перейти зіткнувшись з певними труднощами, зокрема наявність державних кордонів, психологічного дискомфорту при спілкуванні, відстані між співрозмовниками, тощо.

Коло осіб, що мають право на безкоштовного адвоката, збільшується

До уваги мешканців м. Павлоград, Павлоградського району та Юріївського району! Павлоградський місцевий центр безоплатної вторинної правової допомоги інформує про зміни щодо умов надання правової допомоги. Відтепер коло осіб, що мають право на безкоштовного адвоката, суттєво збільшилось.

Юрист Вадим Губарь: «Ті, хто не має достатньо грошей, не мають морочити голову судам своїми проблемами?»

Павлоградський юрист, член Громадської комісії при Павлоградській міськраді Вадим Губарь висказав в соціальній мережі Facebook своє ставлення щодо прийнятого Верховною Радою законопроекту прем’єр-міністра «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору»:

Подписаться на Мнение Юриста