Вы здесь

Павлоградщину відвідав новий голова ДніпроОДА Олександр Бондаренко (ФОТО, Оновлюється)

У середу, 25 вересня, Павлоградщину із робочим візитом відвідав новопризначений голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. Він провів три зустрічі у Богданівці та Павлограді (міськлікарні № 4, міськвиконкомі), на які були запрошені керівники вищезгаданих громад, представники підрядних організацій.

До кінця  року відремонтують ще 5 км дороги Зелене-Богданівка-Богуслав

Перший об’єкт, який відвідав губернатор, це відрізок дороги місцевого значення Зелене-Богданівка-Богуслав у Павлоградському районі, що наразі капітально ремонтують за рахунок обласного бюджету.

Так, у 2019-му вже оновили 9 км дорожнього покриття, ще 5 – нині в роботі. Цей відрізок планують завершити до кінця року. Голова ДніпроОДА приїхав сюди, щоб особисто перевірити, як просуваються роботи.

«Розуміємо, що без якісних автошляхів не буде ані швидкої медичної допомоги, ані успішної роботи сучасних підприємств. Тому дороги – це один з пріоритетів роботи Дніпропетровської облдержадміністрації і в цьому році, і в наступних роках»,

– наголосив Олександр Бондаренко.

Голова Богданівської об'єднаної територіальної громади Олексій Грищенко згадує: раніше тут були самі ями.

«Це була не дорога, а пекло. Ми намагалися самостійно засипати ями, але після дощу вони з’являлися знову. А це ж стратегічно важлива дорога: нею машини їдуть на Харків, дітей підвозять до шкіл, кілька змін шахтарів добираються на роботу, – поділився Олексій Грищенко. – Нині ситуація змінюється. Раніше шлях між Новою Дачею та Богданівкою долали за 35 хвилин, зараз – за 5».

Вперше роботи з капітального ремонту дороги стартували три роки тому, розповів директор компанії-підрядника Тарас Палій. За цей час оновили 15 км покриття. Тільки-но стали до ремонту ще 5 км автошляху. Ділянку планують завершити цьогоріч.

«Спочатку дорогу фрезеруємо, далі укладаємо 5 см вирівнюючого шару асфальту, армуючу сітку та ще 6 см покриття. Дорога буде надійною. Гарантія – 5 років»,

– пояснив Тарас Палій.

Загальна протяжність дороги місцевого значення Зелене-Богданівка-Богуслав – 33 км.

Потім губернатор відвідав КЗ "Павлоградська міська лікарня № 4" з метою контролю та перевірки стану ремонтних робіт у приймально-діагностичному відділенні, де поспілкувався із підрядником, першим заступником міського голови Павлограда Віталієм Мовчаном, директором міськлікарні Іриною Жицькою та народним депутатом України від 36-ого виборчого округу Романом Каптєловим. 

Незабаром читайте на нашому сайті результати цього візиту...