Вы здесь

Политарена

Павлоград відвідав нардеп Олег Ляшко

В понеділок, 29 жовтня, в Павлоград приїхав депутат Верховної Ради, кандидат в Президенти України на виборах 2019 року та лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко. Він із робочим візитом відвідав Павлоградську міську лікарню № 4. Це був єдиний об’єкт, який політик відвідав в нашому місті.

«Батьківщина» разом із павлоградцями виступили проти підвищення тарифів та ціни на газ (ФОТО, Відео)

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (на чолі з його лідером, кандидата в Президенти України на виборах 2019 року Юлією Тимошенко) разом із іншими павлоградцями висловила своє невдоволення різким підвищенням ціни на газ для населення із 1 листопада.

Новий курс Юлії Тимошенко та нові можливості для кожного

Політичний лідер відвідала Павлоград

На позаминулих вихідних, 12 та 13 жовтня, лідер політичної партії «Батьківщина», кандидат в президенти України на виборах у 2019 році Юлія Тимошенко відвідала Дніпропетровщину, зокрема міста Дніпро, Кам’янське та Павлоград. В нашому місті у суботу політичного лідера захоплено із прапорами, червоними кульками та плакатами в сердечках зустрічали сотні павлоградців на Соборній площі. Вийшовши з машини Юлія Володимирівна привіталася зі своїми колегами по партії та містянами, серед яких були шахтарі, пенсіонери, медики, атовці та навіть діти. З деякими вона встигла поспілкуватися по кілька хвилин про нагальні проблеми, а вже потім піднялася на головну сцену.

Селяни Павлоградщини та Юр'ївщини зробили свій вибір

Призначені Центральною виборчою комісією  перші вибори голів і депутатів  у 202 об’єднаних територіальних громадах відбулися 29 жовтня 2017 року в всіх без винятку областях України, зокрема, в Дніпропетровській області – в 19 ОТГ. У  виборах прийняли участь понад 1 млн 330 осіб – близько 4 % усіх виборців України.

Как водой смыло…

Весна этого года принесла украинцам не только снег, заморозки, пасмурную погоду, но и ливни. Особенно антиполитические ливни, которые «смывают» агитпалатки небезызвестного «Оппозиционного блока».

"Тихая федерализация": чем она угрожает жителям Днепропетровской области?

Как уже сообщалось, недавно в СБУ сообщили о задержании злоумышленницы, которая пыталась дать 50 000 гривен взятки высокопоставленному чиновнику Львовского облсовета. Деньги были предложены за вынесение на рассмотрение сессии облсовета проекта решения о принятии обращений к Президенту Украины, Премьер-министру и Председателю Верховной Рады о предоставлении Львовской области специального экономического статуса и передачи всех полномочий местным органам самоуправления.

Как пишет сайт «Днепроград», месяц назад по Интернету усиленно «разгонялось» сообщение о сомнительного авторства петиции, которую якобы поддержала львиная доля жителей Днепропетровской области. В петиции говорилось об «исключительной роли» в наполнении государственного бюджета Днепропетровской области и аргументировалась необходимость дальнейшей децентрализации и предоставления регионам больших полномочий, вплоть до экономической автономии.

Что же такое «тихая федерализация»? И кто является ее автором?

У Вербківській громаді обрали сільських старост

У неділю, 27 березня, у селах Вербківської об’єднаної територіальної громади пройшли перші вибори сільських старост. Новообрані старости будуть виконувати функції сільських голів.

Розстановка політичних сил (список депутатів) в постійних депутатських комісіях Павлоградської міськради

1. Постійна депутатська комісія з питань законності, депутатської етики, інформаційної політики, зв’язків з політичними партіями, громадськими організаціями та засобами масової інформації
Голова комісії:

Подписаться на Политарена