Вы здесь

Павлоград відвідав нардеп Олег Ляшко

В понеділок, 29 жовтня, в Павлоград приїхав депутат Верховної Ради, кандидат в Президенти України на виборах 2019 року та лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко. Він із робочим візитом відвідав Павлоградську міську лікарню № 4. Це був єдиний об’єкт, який політик відвідав в нашому місті.

До речі, його однопартієць і депутат Дніпропетровської обласної ради Іскендрер Іскендеров із серпня поточного року працює у цій лікарні заступником головного лікаря з хірургії.

Спочатку Олег Ляшко відвідав перший поверх приймального відділення, де з початку року ведеться реконструкція та капітальний ремонт за проектом та за кошти Світового банку. Однак, поточними результатами та стадією ремонту Олег Валерійович залишився незадоволений. «Із 50 мільйонів гривень освоєний тільки 1 мільйон. Це неподобство», - констатує лідер РПЛ. Подивився він і на стан старого харчоблоку лікарні, який не ремонтувався кілька років.

Ще Олег Ляшко обурений ситуацією, яка склалася в Павлограді із опалювальним сезоном та боргами перед «Нафтогазом». Каже, що він та його однопартійці мають намір звернутися до Уряду країни «з вимогою врегулювати це питання та дати Павлограду «номінацію» на газ, включити опалення для лікарень, садків, шкіл та населення, які сьогодні стали фактично заручниками грабіжницької політики «Нафтогазу».

Потім політик відвідав терапевтичне відділення та відділення гемодіалізу. Вітався із медсестрами, обіцяв підвищити їм заробітну платню. Заходив майже у кожну лікарняну палату, щоб поспілкуватися із пацієнтами. А закінчився його візит зустрічу в актовій залі лікарні із робочим колективом, місцевими активістами та студентами Медичного училища.