Вы здесь

У міськлікарні № 4 з'явиться сучасне приймально-діагностичне відділення (ФОТО)

У середу, 25 вересня, Павлоградщину із робочим візитом відвідав новопризначений голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. Другий об’єкт, який відвідав губернатор, це Комунальний заклад «Павлоградська міська лікарня № 4». Він приїхав  з метою контролю та перевірки стану ремонтних робіт у майбутньому приймально-діагностичному відділенні, де поспілкувався із підрядником, першим заступником міського голови Павлограда Віталієм Мовчаном, директором міськлікарні Іриною Жицькою та народним депутатом України від 36-ого виборчого округу Романом Каптєловим.

Будівлю реконструюють коштом Світового банку. Проте нині роботи просуваються занадто повільно, скаржаться медики.

 «У нас є перелік пріоритетних медичних закладів, будівництво або реконструкція яких має завершитися максимум в першій половині 2020 року. Серед них – павлоградська лікарня №4. Цей об’єкт дуже важливий, адже одночасно тут можуть лікуватися 300-350 людей. Тим більше це спільний проект з нашими міжнародними партнерами – Світовим банком»,

– зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. 

У міській лікарні №4 Павлограда створюють сучасне приймально-діагностичне відділення. Для цього до першого поверху зробили дві прибудови.

«Як у будь-якій старій лікарні, приймально-діагностичне відділення у нас було дуже маленьким. Неможливо було розподілити пацієнтів за ступенями тяжкості стану. В одній частині будівлі – травмпункт, в іншій – терапевт. Анестезіологу, аби терміново надати допомогу, потрібно пробігти пів лікарні»,

– розповіла директорка Павлоградської лікарні №4 Ірина Жицька. 

 За її словами, над проектом нового відділення працювали разом лікарі та проектанти.

 «Спланували велике сучасне приміщення, де легко можуть розвернутися кілька каталок. Там людині, яку, наприклад, привезли на «швидкій» зможемо надати комплексну допомогу. В одному місці будуть зосереджені необхідні лікарі, медобладнання, операційні»,

– пояснила Ірина Жицька. 

Реконструкція стартувала у 2018-му, а завершитися мали наприкінці 2019 року. Проте через значний обсяг додаткових робіт строк перенесли на середину 2020-го.

Доки узгоджуються фінансові питання, будівельники мають виконати першочергові задачі. Тож, під час зустрічі підряднику були дані чіткі вказівки щодо виконання та закінчення деяких ремонтних робіт у приймальному відділенні в зазначені строки, зокрема по утепленню фасаду (строк – до грудня), встановленню та утепленню вікон (до 3 тижнів) та прибудов (де буде розташовано рентген-діагностичне обладнання), а також облаштуванню вантажного ліфту на першому поверсі відділення та ремонту коридору від кабінету комп’ютерної томографії до цього ліфту, а заміна системи пожежних гідрантів.

До речі, нагадаємо, на реконструкцію та ремонт відділення заплановано витратити близько 160 мільйонів гривень. З них вже близько 29 млн – освоєно (відремонтоване підвальне приміщення – зроблені системи теплозабезпечення, частково замінені вікна у відділенні та утеплений фасад, замінена електропроводка). Планується, що усі ремонтні роботи та будівництво підрядник завершить до кінця 2020 року.