Вы здесь

Прокурорський нагляд

У бій з криміналом: звіт прокурора Павлограда

Про ситуацію з нерозкритими вбивствами, випадками корупції у Павлограді і про те, скільки жителів міста загалом стали на злочинний шлях, розповів під час 34 сесії міської ради прокурор Павлоградської місцевої прокуратури Олександр Панченко.

Павлоградця судитимуть у Дніпрі за сприяння діяльності «ДНР» та зберігання зброї

Прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно мешканця Павлограда за сприяння діяльності терористичної організації «ДНР», а також придбання, зберігання вибухових речовин та бойових припасів без передбаченого законом дозволу (ч.1 ст.258-3 та ч.1 ст.263 КК України). Про це повідомляється на офіційному сайті Прокуратури в Дніпропетровській області.

Керівнику КП «Павлоградтеплоенерго» загрожує позбавлення волі?

За два роки керівник КП «Павлоградтеплоенерго» Микола Вовк зумів напрацювати збитки державі та громаді міста у розмірі 1,8 мільйона гривень. Встановити його причетність до неправомірної діяльності змогли працівники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області за процесуального керівництва прокуратури Дніпропетровської області, повідомляє прес-служба УЗЕ.

Подозреваемые в воровстве продолжают "ворочать миллионами"

В продолжение темы

В начале февраля мы уже писали о том, что специалисты Управления защиты экономики (УЗЭ) в Днепропетровской области расследуют схему обогащения чиновников Павлоградского горсовета на ремонте канализационно-насосной станции. Дело было в прошлом году, когда с целью реконструкции станции из горбюджета выделили 5,84 млн грн. Были проведены торги, в результате которых одно из профильных управлений мэрии заключило договор с подрядчиком. Однако подрядчик станцию не реконструировал…

Прокурор Павлограда отчитался перед общественностью

В Павлограде 5 должностных лиц привлечены к ответственности за недостоверную декларацию. Павлоградская местная прокуратура выясняет достоверность информации, которую чиновники указали в своих электронных декларациях. Об этом во время своего отчета о проделанной за год работе сообщил прокурор города Александр Панченко.

Прокуратура Павлограда покарала місцевих корупціонерів

Підсумки роботи Павлоградської місцевої прокуратури за 2016 рік у сфері протидії корупції

Боротьба с корупцією в країні є одним з пріоритетних напрямків діяльності всієї правоохоронної системи України. Так, Павлоградською місцевою прокуратурою протягом 2016 року до суду направлено 5 обвинувальних актів у корупційній сфері, по 2 з них збитки дорівнюють 2 млн. грн. та 1 млн. грн. відповідно. 

Поднял руку на беременную женщину

Жителю Юрьевки грозит наказание в виде 2 лет лишения свободы (ст. 125, ч. 2 УК) за то, что нанес телесные повреждения женщине, находящейся на восьмом месяце беременности.
 

Генпрокуратура зобов’язує павлоградську прокуратуру організувати перевірку по водозабору

Ще на початку березня голова Павлоградського міського екологічного товариства ім. М. Варняка Віра Антонівна Трембач направила Генеральному прокурору України та голові Дніпропетровської облради звернення, в якому екологічне товариство просило відмінити рішення облради про виділення земельних дільниць в районі школи № 20 під забудову, бо вони знаходяться в санітарній охоронній зоні Павлоградського водозабору ультрапрісної підземної питної води, та взагалі розібратися в цій ситуації. Подібне звернення від депутатів міської ради та мера міста Павлоград було направлене і в органи місцевої прокуратури. Також працівників павлоградської прокуратури Громадська рада при міськвиконкомі запросила на своє засідання 31 березня з приводу ситуації на водозаборі.

У лісосмузі Малоолександрівки знайшли повішений труп чоловіка

У понеділок, 4 квітня, в Павлоградську місцеву прокуратуру надійшло повідомлення про те, що у лісосмузі, розташованій уздовж земельної ділянки ФГ «Малоолександрівка», яке знаходиться на території Приволчанської сільської ради Павлоградського району було виявлено повішений труп громадянина М.

На Павлоградском химзаводе растратили более 58 миллионов гривень

Военной прокуратурой Днепропетровского гарнизона Южного региона Украины в Единый реестр досудебных расследований внесены сведения по признакам уголовного преступления, предусмотренного ч. 4 ст. 191 УК Украины (присвоение, растрата имущества).

Страницы

Подписаться на Прокурорський нагляд