Вы здесь

Пресс-конференция

Лес на Петропавловщине случайно подпалила местная жительница?

Ранее нами сообщалось, что вблизи с. Дмитровка Петропавловского района в Днепропетровской области 18 августа произошел массивный лесной пожар. По официальной версии спасателей, сгорело 90 га лесополосы. Полицейские установили, что это был поджог. По неофициальным данным, сгорело 210 га леса. Выяснилось, что правоохранители задержали женщину, которая может быть виновной в возгорании.

З якими питаннями бійці звертаються до Павлоградського Центру допомоги учасникам АТО?

Ще два місяці тому в Павлограді при Центрі соціальної служби сім'ї, дітей та молоді був створений Центр надання допомоги учасникам АТО. Центр почав свою роботу 1 червня за ініціативи місцевих волонтерів і громадських організацій. Так, за цей час до Центру звернулися вже 65 учасників АТО та членів їх родин (мами, жінки, брати та сестри).

Сергей Воронин: «Чтобы помочь пройти нашей стране сложный период план добычи увеличен на 1,2 млн тонн»

Ко Дню журналиста генеральный директор ДТЭК Павлоградуголь Сергей Воронин провел для редакторов и корреспондентов региональных изданий пресс-конференцию, рассказал о достижениях в 2017 году и проблемах угольных предприятий Западного Донбасса в целом, организации отдыха и оздоровления шахтеров, социальных программах, своих планах на будущее, как депутата областного совета.

Від слів до справи

На прес-конференції міського голови Павлограда Анатолія Вершини про хід виконання його передвиборчої програми, зокрема детально були озвучені два найголовніші питання – перспектива поліпшення водопостачання міста якісною питною водою та перехід на сучасне економне опалення. Як зазначив Анатолій Олексійович, рішенням Павлоградської міської ради від 14 лютого нинішнього року надана згода на прийняття водозабору у комунальну власність міста. На даному етапі тривають обговорення з "ДТЕК Павлоградвугілля" щодо умов передачі.

Влада області шукає шляхи вирішення проблеми фінансування закладів культури

Гліб Пригунов і Євген Нищук дійшли згоди у питаннях підтримки культури Дніпропетровщини. Державна субвенція, мінімізація затрат закладів культури та розробка програми охорони козацьких курганів, як пам’яток архітектури. Ці та інші теми стали головними для обговорення під час особистої робочої зустрічі Голови Дніпропетровської обласної ради та Міністра культури України.

В 2016 році на туберкульоз захворіли 84 мешканця Західного-Донбаського регіону

24 березня увесь світ відзначає Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Так, 16 березня у Комунальному закладі «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлоград» Павлоградської міської ради» було проведено прес-конференцію з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом. Фахівці повідомили, що в 2016 році в регіоні було виявлено 84 нових випадків захворювання на туберкульоз, із них 55 – при профілактичних оглядах. 

Здоровые почки — залог здоровой и долгой жизни

9 марта 2017 года отмечается Всемирный день почки. Этот день  утвержден в 2006 году Международным обществом нефрологов и Международной Федерацией нефрологических организаций. В 2017 году Всемирный день почки посвящен теме «Болезнь почек и ожирение». Его цель  -  информирование населения о возможных способах профилактики и диагностики почечных заболеваний, а также популяризация здорового образа жизни и физической активности.

Хто «добро» на тарифи дає

Питання з року в рік зростаючих тарифів на комунальні послуги були і залишаються одними з найболючих  для жителів Павлограда. Особливо для тих, чиї статки дозволяють людям ледь – ледь, як то кажуть, зводити кінці з кінцями. Деякі  мешканці міста вважають, що всі тарифи на «комуналку» встановлюються міською владою.
Та ось що розповів павлоградським журналістам міський голова Анатолій Вершина на брифінгу, який відбувся на тому тижні:
«Згідно з чинного законодавства України, тарифи на послуги з централізованого тепло – водопостачання та водовідведення регулюються на державному рівні, а саме Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг ( НКРЕКП)".

Главный полицейский Днепропетровщины рассказал об итогах работы за год

Начальник Главного Управления Национальной полиции в Днепропетровской области Игорь Репешко дал пресс-конференцию, на которой рассказал об итогах работы управления за год. В частности, отметил, что в Павлограде наблюдается снижение уровня преступности.

Павлоград: день за днем

Мэр отчитался о работе за 8 месяцев

Накануне Дня города Павлоградский городской голова Анатолий Вершина дал пресс-конференцию журналистам. Он отчитался о работе за 8 месяцев. В полном объеме с отчетом вы можете ознакомиться на официальном сайте горсовета pavlograd-official.org. А мы предлагаем вашему вниманию самое, на наш взгляд, интересное и значительное.
 

Страницы

Подписаться на Пресс-конференция