Вы здесь

На ремонті доріг Тернівки підрядники вкрали мільйони гривень

На Дніпропетровщині виявлено факти розкрадання мільйонів гривень бюджетних коштів під час будівництва та ремонту доріг. Про це повідомив заступник прокурора Дніпропетровської області Роман Токар під час спільного брифінгу з в.о. начальника Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Володимиром Лавренчуком.

«Питання розкрадання бюджетних коштів під час ремонту доріг є надзвичайно актуальним для нашої області, тому правоохоронними органами проведено певний обсяг роботи з вивчення стану доріг після будівництва та капітального ремонту, результатами якої стали три кримінальні провадження»,

- зазначив Роман Токар.

Так, під час капітального ремонту доріг у м. Тернівка викрито членів організованої злочинної групи, які на ремонті десяти доріг спричинили державі  збитки на суму 4,3 млн грн. Досудовим розслідуванням встановлено, що директори (колишній та діючий), а також засновник підприємства-підрядника, за попередньою змовою з особою, яка здійснювала технічний нагляд за будівництвом, склали та видали офіційні документи, до яких внесли завідомо недостовірні відомості щодо фактичного обсягу проведених будівельних робіт та вартості закупки асфальтно-бетонної суміші.

Наразі вказані особи обвинувачуються у скоєнні злочинів, передбачених ч.5 ст.191, ч.2,3 ст.28, ч.1 ст.366 КК України (привласнення майна, службове підроблення). Кримінальне провадження передано до суду. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Інше кримінальне провадження стосується проведення ремонту доріг на території Апостолівського району.