Вы здесь

Мария ПЯТНИЦА

Вспомним вечер молодости…

Уже не первый год в Павлограде в доме культуры им. Кирова каждое воскресенье в 17 часов пенсионеры города могут отдохнуть душой – специально для них там проводятся танцевальные вечера «Для тех, кому за…».

Приют для бездомных собак откроют уже этой осенью

Строительство «многострадального» приюта для бездомных животных понемногу движется и 1 сентября он должен, наконец, принять своих первых «постояльцев». Об этом павлоградским журналистам рассказал куратор приюта, сотрудник КП «Уютный город», Юрий Гусак.

Шахтеры против предоплаты за свет!

В среду, 21 июня, возле Павлоградского РЭС состоялась акция протеста против новой предоплаты за электроэнергию, которую вводит облэнерго. Протестовать пришло около 70 шахтеров-регресников.

Завершити ремонт у будинку на Дніпровській 569 планується вже цього року (ФОТО)

На сьогодні у 1 та 2 під’їздах будинку, що постраждав внаслідок вибуху газу минулої осені, продовжується капітальний ремонт. Наразі працівниками підрядної організації ведуться  демонтажні роботи на 4 та 5 поверхах, зокрема демонтуються блоки, панелі, плити перекриття, плити покриття. Нижче підлоги 4 поверху ремонтні роботи проводитися не будуть. За словами фахівців, у цьому немає потреби.

В очікуванні нового мосту

З 20 червня розпочались роботи по реконструкції пішохідного мосту через річку Вовчу. Новий міст планується розташувати на горизонтальній прямій –  старі опори зріжуть і міст буде практично на одному рівні із землею.

Реконструкція КНС-3 з підвідним колектором триває (Фото)

Будівельно-монтажні роботи з реконструкції каналізаційно-насосної станції №3, що розташована на вул. Західнодонбаській, розпочато ще в 2009 році та тривають до сьогодні. 

Після ремонту вул. Успенська стане ширшою (ФОТО)

Ремонт асфальтового покриття на вул. Успенська (колиш. Дзержинського) триває вже близько восьми місяців. Взимку ремонтні роботи було призупинено, а з початком весни – продовжено.

В Павлограде живет удав и игуана

В каменных джунглях современных городов людям часто не хватает частички живой природы, пения птиц или кваканья лягушек. Чтоб хоть как-то возобновить баланс между городской суетой и желанием слиться с природой, многие из нас стали заводить домашних питомцев. Но если раньше самыми популярными любимцами были коты и собаки, максимум – попугаи, то сегодня модно держать уже экзотических животных, птиц, рыб, насекомых, вроде игуан, змей, пауков, павлинов. Держат такую экзотику и павлоградцы.

Влітку в Павлограді оздоровлять 6,8 тисяч дітей (Фото)

На сьогодні у Павлограді проживає 11 тис. дітей віком від 7 до 17 років, з них цього літа заплановано охопити відпочинком та оздоровленням майже 6,8 тис. Протягом літа у місті працюватиме 26 дитячих закладів відпочинку  з денним перебуванням. В першу зміну, яка почалася 1 і закінчилася 21 червня, працювали 22  табори, в яких  відпочило майже 4,5 тис. маленьких павлоградців, із них  602 дитини  пільгової категорії. Друга зміна розпочала свою роботу 26 червня.

На РТСі відкрили амбулаторію, як у Європі (Фоторепортаж)

У понеділок, 19 червня, на селищі РТС, що у Павлограді, відкрили нову амбулаторію європейського зразка № 6. Вона обслуговуватиме майже 3,5 тисячі мешканців селища. Основний напрямок роботи амбулаторії – здійснення лікувально-діагностичної та профілактичної  роботи. В штаті амбулаторії: сімейний лікар, дві сімейні медичні сестри, медична сестра маніпуляційна та молодша медична сестра.

Страницы

Подписаться на Мария ПЯТНИЦА