Вы здесь

Кандидат у народні депутати України ОЛЕКСІЙ БОРИСЕНКО: «Я хочу щось змінити в цій країні! Перезавантажимо владу разом!»

Кандидат у депутати Верховної ради від 36 виборчого округу Західного Донбасу Олексій Володимирович Борисенко, що йде на позачергові вибори 21 липня як самовисуванець, поспілкувався із журналістами під час прес-конференції. Він коротко розповів про себе, свою громадську та політичну діяльність, познайомив присутніх зі своєю передвиборною програмою та відповів на питання журналістів й своїх виборців.

Коротка біографія

Олексій Володимирович є громадянином України, народився 21 травня 1977 року в місті Лутугіно Луганської області. У 80-тих його батьки-шахтарі переїхали жити до Тернівки. Тут Олексій вчився у школі та закінчив Професійне технічне училище. В Тернівці й почався його шлях, як спортсмена-баскетболіста. На той час у Павлограді активно розвивався спорт, тож перші змагання Олексія Володимировича відбувалися у нашому місті. Його перший тренер і запропонував Олексію виступати за збірну Павлограда на змаганнях профучилищ.

«Я захопився баскетболом. Це цікавий вид спорту, а головне командний. Так і почалася моя спортивна кар’єра. Я вступив до Інституту фізичної культури та спорту в м. Дніпропетровськ. Далі я виступав за різні спортивні клуби України, став неодноразовим чемпіоном України з баскетболу, чемпіоном Болгарії. Згодом я повернувся до батьків, що переїхали у Павлоград (в 2007 р.). І почав шукати себе, професію, якою б хотів займатися. Відкрив своє приватне підприємство, яке я розвиваю і сьогодні», - каже Олексій Борисенко.

Має дві вищі освіти юридичну та педагогічну, отримував їх в Дніпрі. Одружений, виховує сина. Наразі він є директором ПП «Полюс-Віта», яке займається роздрібною торгівлею медичними препаратами. Пріоритетом діяльності цього бізнесу є забезпечення населення Дніпропетровської обл. лікарськими засобами за доступними цінами. Олексій приймає участь в соціальних програмах. Постійно займається благодійними проектами, підтримує дітей, спортсменів, учасників АТО, а також людей, які потребують допомоги. Є Почесним Президентом благодійного фонду «Розвиток та підтримка спортивного життя Юнацтва та Молоді».

Чому Олексій Борисенко вирішив йти у політику?

«Я досить молодий, але у мене немалий життєвий досвід. Мій шлях був досить тернистим. Багато було складностей та проблем. Особливо коли у тебе немає ні можливостей, ні зв’язків, ні фінансових коштів. Пройшовши усі круги чиновницького та бюрократичного пекла я зрозумів, що управляти життєвими та соціальними процесами знизу не виходить, це потрібно робити зверху. Тоді я вирішив йти у Верховну раду. Бо я хочу щось змінити в нашій громаді, в цій країні на краще! Перезавантажити цю владу!», - впевнений Олексій.

Він вважає, що основна діяльність народного депутата – це законотворчість. Стикнувшись глибоко з місцевими проблемами, він тепер знає та розуміє, як усе це можна виправити.

«Робота народного депутата полягає в розробці законопроектів, голосуванні за законопроекти у Верховній Раді, роботі в парламентських комітетах, підтримуванні зв'язку з виборцями. Разом з мандатом народного депутата він отримує права і повноваження та бере зобов'язання перед своїми виборцями. Всі рішення повинні прийматися на підставі висновків фахівців та спеціалістів, а втілюватися в реальні справи професіоналами», - каже Олексій Борисенко.

Передвиборча програма кандидата у народні депутати (основні направлення)

ПРІОРІТЕТИ:

  • Найвищою соціальною цінністю в Україні є людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека!
  • Держава повинна працювати на благо українського народу.

МЕТА:

  • Перезавантаження влади. Державні органи та інституції повинні працювати на благо українського народу.
  • Боротьба з корупцією. Висококваліфікований уряд.
  • Забезпечення рівності всіх перед законом!

Олексій Володимирович Борисенко: Я готовий нести відповідальність перед Богом, власною совістю, ВИБОРЦЯМИ. Будучи народним депутатом України, я скеровуватиму свою діяльність на розвиток та сприятиму вирішенню проблем за такими основними напрямками як:

Економіка

1. Повернення Україні потужного військово-промислового комплексу, відновлення роботи заводів та промислових підприємств Західного Донбасу - ПМЗ, ПХЗ, ПЗТО. Нові робочі місця з високою зарплатою сприятимуть збільшенню надходжень до міського бюджету. Надалі ці кошти можна направити на реалізацію соціальних програм та вирішення актуальних проблем в регіоні.

2. Відкриття нових виробництв на 1200 робочих місць за рахунок їх відновлення та будівництва: швейної фабрики, цегельного заводу, м'ясокомбінату, заводу продтоварів, заводу безалкогольних напоїв, завод по сортуванню сміття

3. Сприяння зростанню економіки, і як наслідок - підвищення заробітних плат, пенсій та повернення пільг всім льотним категоріям населення.

4. Реконструкція автодоріг обласного та республіканського значення, що проходять через населені пункти.

5. Зупинення тарифного геноциду шляхом зниження тарифів на газ і електроенергію на основі чітких розрахунків та власного видобування. Бо ціна повинна бути справедливою.

Соціальний захист

1. Відновлення адресної допомоги та пільг всім малозабезпеченим категоріям населення, учасникам бойових дій в зоні АТО (ООС) та особам, прирівняним до них, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ветеранам війни в Афганістані, особам з інвалідністю, шахтарям-регресникам та іншим верстам населення, хто цього потребує.

2. Ініціювання та розробка державних програм дотацій і житлових субсидій для тих, хто їх потребує.

3. Встановлення мінімальних пенсій і заробітної плати на рівні не нижче реального прожиткового мінімуму, а не вигаданого відірваними від реалій чиновниками.

Екологія

1. Відновлення системи забезпечення недорогою та якісною артезіанською водою населення Західного Донбаського регіону за рахунок власних запасів (тобто Павлоградського водозабору).

2. Будівництво на території Західного Донбасу сміттєсортувального заводу, який дозволить не складати відходи, а відправляти їх на переробку.

Аграрний сектор і село

1. Продовження мораторію на продаж землі.

2. Упорядкування адміністративно-територіальних меж (оформлення і встановлення) земель районів та міст.

3. Забезпечення у кожному селі доступної медицини - відкриття фельдшерсько-акушерських пунктів (ФАП) або амбулаторій.

4. Підтримка децентралізації - передача всіх повноважень і фінансових ресурсів ОТГ.

Медицина

1. Перехід системи охорони здоров'я на страхову медицину.

2. Залучення кваліфікованих медичних фахівців для роботи в регіоні.

3. Формування мережі лікувальних установ Павлоградського госпітального округу, оснащення медичних закладів високотехнологічною діагностичною апаратурою, що дозволяє встановити правильний діагноз.

Освіта

1. Безкоштовне навчання від початкової школи до Вищих навчальних закладів, абсолютна рівність всіх дітей при отриманні освіти.

2. Введення для школярів професійної орієнтації при отриманні середньої освіти.

3. Повна юридична і фінансова самостійність навчальних закладів усіх рівнів.

Безпека

1. Правоохоронна система повинна захищати людей, а не владу від людей. Якісна реформа системи правоохорони.

2. Керівників муніципальної поліції, суддів повинні обирати громадяни України.

3. Державна підтримка армії.

«Безпека держави означає гарантію її незалежності, суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності його державних кордонів. Тільки разом ми досягнемо ПЕРЕМОГИ!»,

- резюмує Олексій Борисенко.