Вы здесь

Як Павлоград День міста святкуватиме (Повна програма заходів)

Цьогоріч у другій половині вересня Павлоград святкуватиме своє 235-річчя. Святкові та різноманітні заходи, присвячені ювілею міста, проходитимуть протягом 6 днів в усіх мікрорайонах.

Отже, святкування розпочнеться 12 вересня (четвер) о 16.00 з урочистого відкриття в Парку ім. Комарова майданчику для спорту з собаками (на базі ФСК ім. Шкуренка).

12 та 13 вересня в мікрорайонах Павлограда проходитимуть шкільні свята до Дня міста -  у ЗОШ №№ 3, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 15, 16, 18, Павлоградському міському ліцеї.

13 вересня (п’ятниця) о 13.00 на Алеї слави та біля Пам’ятного знаку Матвію Хижняку відбудеться церемонія вшанування героїв рідної землі різних часів. А о 14.00 у Міському культурно-дозвільницькому центрі «Мир» проходитиме міська святкова урочистість з нагоди 235-ї річниці м. Павлограда.

Найбільша кількість заходів відбудеться у суботу, 14 вересня. Так, о 9.00 на Бульварі ім. Якова Голубицького в Спасо-Нерукотворного Образу кафедральному соборі лунатимуть дзвони благословення рідному місту. Тут проходитиме інтерактивна екскурсія – локація історії, а з 10.30 і до 17.00 ХІІІ - міжрегіональний мистецький фестиваль-ярмарок майстрів декоративно – прикладної творчості  «Павлоград збирає друзів».

О 10.00 на Соборній площі (центральній сцені) відбудеться урочисте відкриття Дня міста, під час якого виступатимуть гості - група з Одеси «STUDIO-117» — «Crazy Drummers» («Шалені барабанщиці»). О 10.30 на головній сцені підведуть підсумки та нагородять переможців І міського конкурсу відеороликів «Рідне місто в об’єктиві», о 10.45 проходитиме церемонія нагородження учасників конкурсу серед учнів загальноосвітніх шкіл на кращу екскурсію по рідному місту.

Об 11.00 на Соборній площі відбудеться флеш-моб «Молодь – майбутнє України». З 12.30 до 14.00 павлоградців та гостей розважатимуть своїми виступами творчі колективи міста.

З 18.00 розпочнеться основний концерт гостей міста - павлоградського фолк-рок гурту «Ангажемент на вівторок», музичного колективу «G-ART»#всепоцимбалах!», епатажної української співачки СолоХи та відомого швецького гурту «Secret Servise». Традиційно о 22.00 урочистості завершить святковий феєрверк.

Паралельно з цим урочисті та святкові заходи проходитимуть поруч з площею в сквері ім. Т. Шевченка. О 9.30 тут відбудеться урочисте відкриття та Освячення пам’ятного знаку (часовні) на честь Свято-Вознесенського собору (підірваного ще у 1936 році) за участю священнослужителів Павлоградського благочиння та представників Дніпропетровської єпархії УПЦ, о 10.30 – урочисте відкриття оновленого та реконструйованого скверу. Тут же з 10.45 до 18.00 проходитиме ІV  відкритий фестиваль – конкурс духових оркестрів «Повітове містечко», виступатимуть вуличні артисти (зокрема джаз-бенд «ТОІС»), відбуватимуться різноманітні перфоманси, майстер-класи від хореографів «Танц-хол», працюватиме інтеркультурна локація «Коло єдності», а в літературному куточку митці та поети міста вітатимуть павлоградців.

В цей же час на майданчику біля ТЦ «КУБ» (по вул. Центральній) проходитиме марафон кращих спортсменів міста «Спорт-нон-стоп».

З 10.30 до 17.00 біля фонтану в Дитячому парку та на вул. Соборній проходитимуть ІІ Міський народно-обрядовий фестиваль «Павлоградський оберіг», виставка птахів та тварин «Друзі наші малечі», виставка прикладного мистецтва та майстер-класи шкіл, фестиваль серед закладів ресторанного господарства, свято Гарбуза (об 11.10), церемонія нагородження учасників фестивалю-ярмарку «Павлоград збирає друзів» (о 15.00), працюватиме локація з презентацією промопродукції міста Павлограда за участю підприємців.

О 18.00 на при палацовій площі МКДЦ розпочнуться Всеукраїнські змагання зі стріт воркауту.

В Парку ім. 1 Травня з 6.00 проходитиме VІІІ відкритий фестиваль-ярмарок голубів «Голуби  – птахи миру та єднання кожної родини», об 11.00 розпочнеться Відкритий Чемпіонат міста зі спортивного метання ножів та сокир.

А з 9.00 в ФСК ім. Шкуренка відбуватиметься благодійний Відкритий Чемпіонат з комбат самозахист ICO присвячений святкуванню Дня міста.

Наступного дня, 15 вересня (неділя), з 11.00 в БК ветеранів (ім. Кірова) проходитиме ХІІІ відкритий міський фестиваль творчих колективів ветеранів війни та праці, на Соборній площі з 16.00 до 20.00 - Фінал Першої ліги стронгмену України-2019 за участю відомого українського силача Василя Вірастюка.

18 вересня о 9.00 на ст. Павлоград-2 пройде церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку ст. Павлоград-2 та вшанування загиблих з нагоди  76-ї річниці визволення від нацистських окупантів.

21 вересня святкування до Дня міста відбудуться в мікрорайоні ім. 18 вересня.