Вы здесь

80 вокалістів демонстрували таланти на фестивалі «Пісенний дивоцвіт»

В Міському культурно-дозвільницькому центрі Павлограда відбувся вже традиційний Міський фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Пісенний дивоцвіт». Вын проходив у вівторок, 14 травня. Цьогоріч фестиваль був присвячений 235-й річниці від дня заснування міста Павлоград.

Мета фестивалю — розвиток вокального мистецтва, популяризація традицій пісенності нашого народу, виховання сценічної культури юних співаків, виявлення та підтримка обдарованих, талановитих вокалістів міста, впровадження новітніх форм музичного естрадного мистецтва. Конкурс проводився за наступними номінаціями: вокальний ансамбль; соліст-вокаліст; авторська пісня; пісня на слова павлоградських авторів; пісні, присвячені рідному краю, українській землі; пісні присвячені миру в нашій країні; зірка он-лайн (відео свого виступу потрібно не тільки вислати організаторам, а й викласти на своїй сторінці у Фейсбук з хейштегом #МКДЦ. Той учасник, який за результатами голосування набере найбільшу кількість оцінок, стане переможцем номінації без участі у відбіркових турах). Також з’явилася нова спеціальна номінація «Павлоград – місто мрії» — це авторська пісня, присвячена 235-річниці від дня заснування міста Павлограда. 

Фестиваль проводиться щорічно під патронатом міського голови Павлограда Анатолія Вершини та за підтримки народного депутата України Артура Мартовицького.

Учасники змагалися у кількох вікових категоріях. Наймолодшим вокалістам – 5 років. Далі – вік необмежений. Конкурсантів оцінює компетентне журі за 7 крітеріями: виконавська майстерність; професіоналізм; сценічна культура; новаторство у творчому пошуку; збереження та примноження традицій музичної культури; артистизм; відображення тематики конкурсу.

«Пісня в усі часи і єднала, і рятувала людей, і дарувала їм омріяні крила. Сьогодні, як ніколи, нам не вистачає цього єднання. Цей фестиваль – справжня культурна та мистецька подія у нашому місті. Його мета – поєднання талановитих та творчих павлоградців, вік яких необмежений. Для когось цей сценічний майданчик був першим виходом на сцену, для когось – закріпленням багаторічного успіху. Тому сьогодні ми разом із міським головою та від усієї команди Павлограда вітаємо всіх учасників з видатною подією у їхньому житті. Бажаємо усім натхнення, вдячних глядачів»,

- звернулася з привітальним словом до присутніх заступник міського голови Олена Шуліка.

Цьогоріч у фестивалі взяли участь 80 учасників. Це вихованці Мистецьких шкіл №№ 1, 2, 3, НВК та загальноосвітніх шкіл.

Всіх учасників та переможців нагородять дипломами фестивалю-конкурсу. А вже 1 червня в МКДЦ відбудеться гала-концерт фестивалю.