Вы здесь

У Першотревенську перейменують вулицю на честь Почесної громадянки міста

Минулого тижня у четвер, 19 липня, відбулось засідання громадської ради при виконавчому комітеті Першотравенської міської ради, на якому було розглянуто низку нагальних питань. Зокрема, про перейменування однієї з вулиць міста на честь Почесної громадянки Першотравенська.
 
На початку засідання члени громадської ради обговорили перейменування вулиці Сквер на честь Почесної громадянки міста, голови виконавчого комітету селищної, а потім міської ради депутатів трудящих протягом 17 років, депутата чотирьох скликань Таїсії Терентіївни Бровко, яка проживала на цій вулиці. Як зазначила головний архітектор міста Тетяна Дупленко, протягом червня-липня на офіційному сайті міської ради проводилось онлайн опитування городян з цього питання. За результатами голосування 91% респондентів підтримали пропозицію. Громадська рада також одноголосно підтримала перейменування вулиці Сквер на честь Таїсії Бровко.
 
Нагадаємо, що Таїсія Терентіївна народилась і виросла у селі Хороше Петропавлівського району. Після закінчення Жданівського педагогічного училища поспішила у степи Петропавлівщини, де тоді розпочиналось будівництво майбутнього Першотравенська. Була обрана першим головою виконкому Першотравенська. Померла на 87-му році життя 1 листопада 2017 року.
 
Крім того, на громадській раді обговорили присвоєння звання «Почесний громадянин міста Першотравенська» заслуженому шахтарю, депутату міської ради Грецьку Ігорю Івановичу. Секретар ради Надія Петрова зазначила, що за результатами онлайн опитування на офіційному сайті міської ради 64% респондентів підтримали пропозицію. Члени громадської ради також погодили присвоєння звання «Почесний громадянин міста Першотравенська» Грецьку І.І.