Вы здесь

Честь і хвала обдарованим юним павлоградцям!

Вже традиційно у Павлограді наприкінці навчального року на міському рівні шанують й заохочують до подальших творчих досягнень обдарованих та талановитих юних павлоградців. Відбулась така урочиста церемонія й цьогоріч – у середу, 30 травня, у МКДЦ «Мир».
 
Дипломи та подарунки отримали золоті та срібні медалісти шкіл міста, переможці олімпіад. Увагою та подарунками були удостоєні й спортивні та творчі колективи Павлограда – власники безлічі кубків переможців, які неодноразово представляли наше місто на різноманітних всеукраїнських та міжнародних змаганнях. 
 
На початку заходу з вітальним словом до молоді виступив міський голова Анатолій Вершина. За його словами, діти – це наше майбутнє, тому так важливо підтримувати й стимулювати їхній розвиток. Також на церемонії був присутній народний депутат Артур Мартовицький , який також долучився до поздоровлень юних талантів та їхніх вчителів та церемонії нагородження.
 
Особливістю нагородження стало й те, що премії у 20 та 10 тисяч гривень отримали діти-світові чемпіони та їх тренери. Сертифікати на грошову винагороду Анатолій Вершина вручив Ксенії Могильченко і Владу Павличенко – володарям Кубка Світу WORLD CUP ROCK'N'ROLL YOUTH / JUNIORS, віце-чемпіонам Чемпіонату світу з акробатичного рок-н-ролу, їх тренеру – Алісі Титовій; Данилу Михайлову – переможцю Кубка Світу з кікбоксингу WAKO, переможцю Чемпіонату України, його тренеру – Володимиру Єрьоміну.
 
Загалом церемонія нагородження пройшла весело й цікаво, окрім офіційної частини, для дітей був підготований святковий концерт, на якому свої таланти й представила талановита молодь міста.