Вы здесь

В Павлограді поліцейські склали 13 адмінпротоколів за порушення правил карантину

З моменту введення в Україні карантину через коронавірус в нашому місті були посилені заходи безпеки та профілактики розповсюдження вірусу. Всі силові структури на даний момент переведені на посилений режим роботи. Зокрема було створено кілька додаткових патрулів поліцейських - піших і автомобільних. Вони патрулюють все місто і всі громадські місця з великим скупченням людей. Це торгово-розважальні комплекси, ринки, всілякі торгові точки, місця великого скупчення людей.

Дії охоронців порядку і заходи спрямовані не лише на профілактику поширення вірусу, а й на дотримання держструктурами і установами міста чинного законодавства щодо заходів під-час пандемії COVID-19 і карантинного режиму, попередження правопорушень та проведення роз'яснювальної роботи серед населення.

Станом на ранок 24 березня в містах Західному Донбасу поліцейськими складено 18 адмінпротоколів за ст. 44-3 КУпАП, згідно із якою порушення правил карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами тягне накладення на громадян штрафу від 17 000 до 34 000 грн, а на посадових осіб - від 34 000 до 170 000 грн. Це 13 протоколів в Павлограді, 3 – в Першотравенську і 2 – Петропавлівці. Про це повідомили в прес-службі Павлоградського відділу поліції.

Загалом з початку карантинних заходів поліцейські склали по всій Україні 1415 адмінпротоколів щодо порушення правил карантину, також розпочато 9 кримінальних проваджень  за ст. 325 Кримінального кодексу України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням), повідомляє Нацполіція України станом на ранок 22 березня. З 1415 протоколів 838 складено на працівників підприємств, установ, організацій, 283 – на керівників торгівельних закладів та установ харчування, 136 – на керівників інших підприємств та установ, 159 – на водіїв транспортних засобів. Дніпропетровщина наразі є лідером за кількістю порушень правил карантину – в області складено 221 адмінпротокол. До суду направлено 1358 адміністративних протоколів.