Вы здесь

У Павлограді відкрився новий енергоофіс для клієнтів YASNO

У  Павлограді за адресою вул. Соборна, 97А відкрито оновлений енергоофіс постачальника електроенергії та енергоефективних рішень YASNO. У першому півріччі 2020 року всі 36 центрів обслуговування клієнтів в області постачальник перетворить на сучасні енергоофіси.

Енергоофіс YASNO – це сучасний простір, де обслуговування стало комфортнішим завдяки цифровим рішенням та затишній атмосфері. Після оновлення в енергоофісі з’явились: зона продажів додаткових товарів та послуг з енергоефективності, термінали самообслуговування для передачі показань лічильника, зона експрес-обслуговування, де можна вирішити типові питання без очікування, дитячий куточок, система електронної черги, окремі зони обслуговування приватних клієнтів та підприємств.

Саме у такому форматі до середини 2020 року на Дніпропетровщині буде відкрито 36 енергоофісів, а загалом по Україні – в Києві, Донецькій та Дніпропетровській областях – їх буде 65. 

«Ми піклуємось про час і комфорт наших клієнтів, тому продовжуємо оновлюватись. Наша мета - створення сервісу європейського рівня, щоб особисте консультування відбувалось якісно і в зручних умовах, а завдяки дистанційним сервісам – Особистому кабінету, контакт-центру, мобільному додатку, viber-рахункам - клієнти могли вирішити питання з електропостачання за лічені хвилини»,

- сказав директор YASNO у Дніпропетровській області Юрій Федько.

Питання, які найчастіше потребують консультування фахівців енергоофісу YASNO - це:

  • замовлення продуктів та послуг з енергоефективності – наборів з двозонним лічильником Розумний Watt, проектів зі встановлення дахових сонячних панелей «під ключ»;
  • переоформлення договору на постачання електроенергії при зміні власника;
  • укладання/розірвання договору про постачання електроенергії;
  • укладання договору для виробників електроенергії за «зеленим тарифом»;
  • відновлення електропостачання після відключення.

Адреси та графік роботи енергоофісів YASNO у Дніпропетровській області доступні на сайті YASNO.

До центрів операторів системи розподілу («ДТЕК Дніпровські електромережі», ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія», «Укрзалізниця») клієнти звертаються, якщо потрібно:

  • оформити заявку на первинне підключення до електромереж, відключення від мережі;
  • оформити заявку на виконання робіт з приладами обліку електроенергії (заміна лічильника, технічна перевірка, опломбування тощо);
  • переукласти договір про надання послуг з розподілу електроенергії при зміні власника;
  • якщо отримали повідомлення про заборгованість за електроенергію, спожиту до 01.01.2019.

Довідка

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.