Вы здесь

У школі № 15 облаштували ресурсну кімнату (ФОТО)

З 1 вересня у Павлоградській загальноосвітній школі I-III ступенів № 15 розпочне свою роботу ресурсна кімната (інклюзивної форми навчання) для дітей з особливими потребами. На її облаштування з державного бюджету було виділено 120 тисяч гривень.

Для кімнати було закуплено кухонне обладнання та сама кухня для проведення занять з соціально-побутового орієнтування. Діти навчаються готувати їжу, як правильно поводити себе з кухонним приладдям, розповідає директор ЗОШ № 15 Лілія Таран.

Ресурсна кімната розділена на кілька зон - для відпочинку (тут будуть стояти м’які дивани, пуфики та шафи) та для навчання (тут будуть столи та стільці).

Тут з дітьми з особливими потребами працюватимуть і вчителі, і соціальний педагог.

До речі, одна зі стін кімнати прикрашена яскравим малюнком, який зробила художниця - мама одного з учнів школи за інклюзивною програмою.

Окрім того, нещодавно школа закупила 56 комплектів парт для першокласників, які навчаються в початковій школі за програмою Міносвіти «Нова українська школа», на 84 тисячі грн (в т.ч. у рамках співфінансування 25,2 тис. грн – кошти міського бюджету).

До речі, до нового навчального року та на початку вересня такі парти для першачків закуплять для усіх шкіл міста. Планується загалом придбати 200 комплектів парт. Вартість однієї складає від 1000 до 1500 гривень.