Вы здесь

В Павлограді повернуть ще три автобусних маршрути

Виконавчий комітет Павлоградської міськради оголосив конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах. Завдяки цьому конкурсу у місто повернуться три маршрути, які є новими або були ліквідовані раніше. Це щоденні маршрути № 4а «вул. Шевченка – сел. Соснівка (школа № 14)», № 8Б «сел. Шахтобудівників – Медичний коледж» - на 4 оборотних рейси кожен. А також маршрут № 18 «вул. Шевченка – вул. Плеханова», який ходитиме щогодини кожен день.

Як і раніше до додаткових умов конкурсу входить забезпечення перевезення в автобусах без кількісних обмежень за рахунок власної господарської діяльності (без компенсації збитків з державного та місцевого бюджетів) пасажирів пільгової категорії, а саме: учасників бойових дій, інвалідів війни, інвалідів 1 та 2 груп, осіб, що супроводжують інваліда 1 групи, учасників аварії на ЧАЕС 1,2 категорії, дітей-інвалідів та осіб, що їх супроводжують, дітей з багатодітних сімей віком 6-18 років, сім’ї загиблих в АТО (ООС), Афганістані, жертв політичних репресій в Україні.

Також серед умов є участь перевізників-претендентів у соціально-значимих заходах міста. Документи від претендентів для участі в конкурсі прийматимуться до 20 серпня. А вже 30 серпня спеціальна комісія проведе цей конкурс та підведе його підсумки.