Вы здесь

Селище Шахтобудівників в Павлограді на три тижні залишиться без газу

З 22 липня у будинках та спорудах селища Шахтобудівників на три тижні відключать газ через планові роботи та діагностику у мережах газопостачання. Газ не будуть постачати 1664 будинкам приватного сектора та 64 багатоквартирним будинкам (більше 3000 абонентів).

Про це під час чергової апаратної наради у міськвиконкомі повідомив начальник Павлоградського управляння по експлуатації газового господарства АТ «Дніпропетровськгаз» Володимир Кривокобильський.

«Левова частка всіх робіт з комплексного обстеження газопроводів припадає на літній період. Під час діагностики, за допомогою спеціальних високоточних приладів проводиться технічна оцінка стану газопроводу, вимірювання товщини стінки металу труби, ізоляції, виявляються корозійні процеси, місця пошкоджень газопроводів і витоків газу. Це дозволяє попередити аварійні ситуації на мережах в опалювальний сезон. Головне завдання фахівців, які проводять діагностику, полягає в проведенні перевірок технічного стану газопроводів, скороченні втрат природного газу і забезпеченні безаварійного і безперебійного транспортування газу для клієнтів. При виявленні проблемної ділянки фахівці служби КПО передають заявку в аварійно-диспетчерську службу, виконують земляні роботи і усувають пошкодження»,

- повідомляють у АТ «Дніпропетровськгаз».


Довідка: З початку року АТ «Дніпропетровськгаз» провело комплексно-приладове обстеження 8,3 тис. км розподільних газопроводів. Всього, в цьому році необхідно перевірити 17,3 тис. км газових мереж. Під час діагностики фахівцями компанії виявлено 6,8 тис пошкоджень на газових мережах.