Вы здесь

У Павлограді незабаром знов обиратимуть нових головних лікарів

Тепер головних лікарів павлоградських міських лікарень №№ 1 і 4  обиратимуть на місці за допомогою конкурсної комісії. Бо нещодавно область передала ці медичні заклади у комунальну власність міста. Раніше кандидатів на ці посади розглядала та затверджувала спеціальна комісія при обласній раді.

В склад конкурсної комісії при Павлоградському міськвиконкомі входитимуть представники трудових колективів лікарень, громадськості та міської влади.  

«Наразі закінчується термін (29 травня) виконуючого обов’язки головного лікаря МЛ № 1. На мій погляд, є неправильні ухвалені юридичні рішення обласної ради, бо вони провели конкурс на головного лікаря МЛ № 1, визначили його, в цей же час передали лікарню у комунальну власність Павлограда і збираються затверджувати головного лікаря на наступній сесії облради. Виходить якась колізія. Наш юридичний відділ вважає, що це неправильно. Тому з того часу, як закінчиться строк виконуючого обов’язки ми оголошуємо конкурс на посаду головного лікаря, який проходитиме згідно з законодавством (протягом місяця)»,

- зауважив міський голова Анатолій Вершина під час своєї зустрічі з громадськістю.

Також на наступній сесії міськради (25 червня) депутати ухвалюватимуть рішення про перехід цього медичного закладу на неприбуткову форму установи. Тоді і оголосять конкурс.

«Що стосується МЛ № 4, то тут строк виконуючого обов’язки головного лікаря закінчується 14 червня. І ми також одразу оголосимо конкурс на головного лікаря»,

- додав мер.