Вы здесь

В центрі Павлограда зламався каналізаційний колектор. Рух транспорту тимчасово обмежений (ФОТО)

На перехресті вулиць Ганни Світличної та Полтавської в центрі Павлограда сталася серйозна аварія в системі водозабезпечення та водовідведення міста. Зламався самопливний колектор. Порив каналізації стався у вівторок, 15 січня. Наразі тут працює аварійна бригада КП «Павлоградводоканал». Рух транспорту по вул. Полтавській частково обмежений.

«Зараз виникла дуже велика проблема з колектором з центру міста до берега річки Вовча. Самопливний колектор повністю «склався» (зупинився), і ми плануємо проводити тут серйозні роботи по ремонту та будівництву тимчасової каналізаційно-насосної станції. Наразі підвозимо додаткові бригади, труби, необхідне обладнання. При цьому нам допомагають технікою інші комунальні служби. Будемо надіятись, що ми швидко впораємося з цією проблемою, хоча це дуже серйозна аварія, бо більше 100 метрів колектору по всій лінії обслуговування пошкоджено. Труби вже погані, в руках розсипаються, бо їх не міняли 30-40 років»,

- повідомив директор КП «Павлоградводоканал» Олександр Карпець.

Скільки триватимуть ремонтні роботи – поки що невідомо.

Наразі, за повідомленням комунальника під час апаратної наради у міськвиконкомі, водопостачання та водовідведення в місті в цілому стабільне, за минулий тиждень серйозних поривів не було, хоча аварійність на деяких ділянках дуже висока. За тиждень працівники комунального підприємства ліквідували 9 аварій з частковим відключенням водопостачання.

Зокрема порив води стався в понеділок, 14 січня, по вул. Соборна в центрі Павлограда. Мешканці цієї частини міста на кілька годин залишились без води.