Вы здесь

В Павлограді пройшло святкове богослужіння до католицького Різдва Христового (ФОТО)

Християнське свято Різдва Ісуса Христа павлоградці тепер зможуть відзначати не тільки за Юліанським календарем, а й за Григоріанським – як і всі жителі західних країн. І в понеділок, 24 грудня, ввечері в римо-католицькому храмі м. Павлограда пройшло святкове богослужіння. 

«Найголовніше, що є в католицькій церкві - богослужіння в храмі. Після служби люди йдуть по своїх домівках і там відбувається основна частина світського святкування»,

— каже настоятель костелу о. Іван Пішак.
 
На службу прийшли близько 20 вірян.
 
Богослужіння почалося із виконання релігійних пісень під звуки органної музики, які прославляють Ісуса Христа. Потім в залі зажглося світло (це означає, що Христос народився і на землю прийшло світло), і отець Іван сказав: "Христос народився!" і почав свою проповідь. Він розповів присутнім про історію свята, прочитав святі молитви, благословив оплатки (шматочки святого хліба) та відпустив гріхи вірянам. 
 
А у холі храму облаштували різдвяний вертеп – композицію сцени народження маленького Ісуса: ясла із ляльковими фігурами Христа, його матері Діви Марії, пастухів, овець, волхвів. Встановили і різдвяну ялинку з прикрасами.
 
Ще одне святкове богослужіння у римо-католицькому костелі відбулося безпосередньо на католицьке Різдво 25 грудня.