Вы здесь

У справі Юрія Малімонова найближчим часом з’являться підозрювані

Напад на активіста Юрія Малімонова було скоєно 29 жовтня, близько 11.00 на селищі Шахтобудівників у Павлограді. На Юрія напали зі спини, забризкали очі балончиком і нанесли численні удари кастетом по голові та обличчю. З важкими травмами у непритомному стані він перебував у реанімаційному відділенні 4-ї міської лікарні. На даний час він лікується у відділенні хірургії.

Активісти пов’язують напад на Юрія Малімонова з його участю в боротьбі з наркоторгівлею. Правоохоронці ж відпрацьовують декілька версій.

За повідомленням заступника начальника Павлоградського відділу поліції Олександра Кожушка, на даний час слідчі дії проводяться не лише на території Павлограда, а й Дніпра та Запоріжжя. Для розслідування справи створена спеціальна група, до складу якої увійшли правоохоронці Павлоградського відділу поліції, обласного управління та представники департаменту кримінальної поліції Запоріжжя. Координує роботу начальник кримінальної поліції у Дніпропетровській області. Справу також контролює обласна прокуратура.

«Є певні напрацювання, є особи, причетні до скоєння злочину. З даного приводу декілька днів тому відбулась нарада в Міністерстві внутрішніх справ. Були дані вказівки. Зараз збирається доказова база у більш повному об’ємі для того, щоб людям пред’явити підозру.  Найближчим часом будуть проведені заходи по їх затриманню»,

― розповів Олександр Кожушко.

За його словами мова, поки що, йде лише про виконавців скоєння злочину. Замовників установлюватимуть після їх затримання.