Вы здесь

Вони захистили наш спокій ціною власного життя! (Фото)

22 серпня Дніпропетровщина вшановує пам'ять загиблих правоохоронців. Жителі обласні, рідні загиблих, товариші по службі та представники місцевої та обласної влади зібралися сьогодні біля Монументу загиблим солдатам охорони правопорядку.
 
Як зазначив у своїй промові начальник поліції області Віталій Глуховеря, за роки незалежності на Дніпропетровщині при виконанні службових обов'язків трагічно загинули 77 співробітників правоохоронних служб. З початку війни на сході загинули 43 працівники поліції, 123 отримали поранення.
 
Пам'ять загиблих вшанували урочистим покладанням квітів та хвилиною мовчання. Серед присутніх на заході також був голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

«Серед загиблих - представники різних служб, різних поколінь, загинули вони в різні часи і при різних обставинах. Їх об'єднує одне - виконання вимог присяги. Коли треба було віддати життя, вони не вагалися. Дніпропетровська обласна рада зі свого боку підтримує родини загиблих. З минулого року ми виплачуємо компенсацію у розмірі мінімальної зарплатні кожному члену родини загиблого правоохоронця. Загалом допомогу отримують 69 осіб. Ми повинні пам'ятати всіх тих, хто захищав Дніпропетровщину від злочинності. Всіх, хто загинув на сході країни. Вічна їм шана, уклін їх сім'ям!»,

- зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.