Вы здесь

Павлоградці влаштували психологічний тренінг та пікнік на природі (Фото)

В неділю, 27 травня, у свято Трійці, павлоградські бійці АТО разом зі своїми родинами, члени родин загиблих атовців та волонтери відвідали виїзний психологічний тренінг на природі, організований в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», який впроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних влад за фінансової підтримки МЗС Норвегії» по ініціативі міста «Павлоград один – для всіх!».

Основним організатором тренінгу виступила ГО «Українське Об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Західного Донбасу» спільно з «Центром надання допомоги учасникам АТО», який працює при ПМЦСССДМ за пілотною програмою для бійців АТО, внутрішньо-переміщених осіб та волонтерів «Крок на зустріч».

Тренінг проходив майже за межами міста у затишному ресторанному комплексі «Панська пристань» в дерев’яних бесідках на березі річки Гнездка. Погода в той день була чудова. Тож все це сприяло не лише гарній роботі та взаємодії учасників заходу із психологами, а й чудовому відпочинку на пікніку під відкритим небом.

У заході взяли участь близько 30 чоловік. Тренінгова психологічна програма була розрахована на 4 години разом з кава-паузами. А вели її досвідчені павлоградські психологи Олена та Михайло Михайлови.

Під час тренінгу його учасники познайомились поближче, розповіли про себе, пограли у психологічні ігри на чесність та довіру один до одного, проаналізували свої дії та розібрали допущені помилки.

«Дякую нашим тренерам та організаторам. Все було досить інформативно та цікаво. На перший погляд ці психологічні ігри були дитячими та простими, але вони відкрили нам очі на багато зовсім недитячих моментів в нашому житті»,

- поділилися своїми враженнями учасниця тренінгу Ірина Малімонова.

Після посиленої тренінгової програми на учасників заходу на пікніку чекала ціла маса смаколиків та шашлики. Павлоградці встигли не тільки поспілкуватися між собою, смачно поїсти, сфотографуватися, пограти у «фанти», а навіть позагоряти на сонці. Тож додому всі поїхали дуже задоволеними.

Тренер-психолог Олена Михайлова