Вы здесь

Обличчя Західного Донбасу

Павлоградская учительница - в ТОП-50 лучших педагогов Украины (интервью)

Преподаватель школы № 9 г. Павлограда Надежда Сиренко вошла в список ТОП-50 лучших учителей Украины по версии Global Teacher Prize Ukraine 2020. Это ежегодная национальная премия, миссия которой - подчеркнуть важность педагогов в Украине. Национальную премию Global Teacher Prize Ukraine основал Общественный союз «Освитория» в 2017 году. Надежда Сиренко в СОШ № 9 преподает гражданское образование, историю Украины, правоведение и всемирную историю.

Надежда регулярно проводит уроки в органах местного самоуправления, службах и организациях города, центре занятости, службе по делам несовершеннолетних. Проводит с детьми имитации судебных заседаний, трудоустройств на работу, заседаний депутатов городского совета и выборов.

Пам’яті видатної людини (Фото, Відео)

До 90-річчя з дня народження Віталія Михайловича Шкуренка

Цю видатну людину пам’ятають або особисто знали чи не половина мешканців Павлограда, а також Дніпра й інших міст України. Бо ця неймовірна, розумна та талановита людина немало зробила не лише для ракетно-космічної та військової промисловості країни, Павлоградського механічного заводу, а й для покращення життя павлоградців та розвитку нашого міста. 6 лютого 2019 року відзначається 90 років від дня його народження. Ця дата завжди відмічається не лише його родиною та друзями, а й в колективах легендарних заводів Південмаш та ПМЗ. Останнім беззмінно і керував 30 років (з 1965 по 1995 рр.) Почесний громадянин нашого міста Віталій Михайлович Шкуренко. На жаль, сьогодні його вже немає з нами, але про нього пам’ятає його дружина Нелла Григорівна, його діти, друзі, колеги та соратники…

Нардеп привітав переможців конкурсу «Краща сільська садиба» та працівників сільського господарства району (ФОТОрепортаж)

У четвер, 15 листопада, Павлоградщина шанувала людей, що взяли на себе найважчу та найважливішу роботу — працювати на землі і годувати країну. Без сумніву їхня робота була, є і буде найважливішою, оскільки саме від їхньої праці залежить, що буде на столі у кожного українця. Урочистості до Дня сільського господарства пройшли у Будинку культури в селі Богуслав Павлоградського району.

Нелегкие будни наших пенсионеров

На днях, корреспондент газеты «ТН-Экспресс», побывал в Першотравенске. На местном стихийном рынке его внимание привлекла бойкая старушка, продающая молоко. Она охотно поделилась информацией о своей жизни. Как выяснилось, в Першотравенск пенсионерка возит свой товар из Петропавловки. На участке размером в 10 соток она содержит корову, двух телят и обрабатывает небольшой огород.

Подписаться на Обличчя Західного Донбасу