Вы здесь

Культура

За покликом душі та серця

Сьогодні, 1 грудня, з нагоди Міжнародного дня інвалідів, який відзначають у всьому світі 3 грудня,  у будинку культури ім. Кірова відбувся традиційний VIII міський фестиваль творчості молодих людей з обмеженими можливостями «Поклик серця та душі».

Нововязовский Дом культуры отпраздновал свое 50-летие

В ноябре жители села Нововязовское Юрьевского района праздновали 50-летний юбилей своего Дома культуры. В зрительном зале не было ни одного свободного места, потому что почти все жители села, так или иначе, причастны ко всем проводимым мероприятиям культработниками Дома культуры. 

Павлоградці долучилися до написання диктанту національної єдності

У четвер, 9 листопада, у День української писемності та мови за традицією у міському Центрі української культури павлоградці долучилися до написання радіодиктанту національної єдності. В Україні та Павлограді ця акція проходить вже поспіль 17 років.

«Ангажемент на вівторок» «відірвався» на Міжнародному рок-фестивалі (Фото)

Павлоградський творчий фольк-рок-колектив «Ангажемент на вівторок» 1 вересня представляв Україну на Міжнародному рок-фестивалі «KROCK в майбутнє», який відбувся в місті Херсоні на набережній в парку Слави.

Пенсіонери – вперед на навчання!

Що робити людині яка вийшла на пенсію? Кожен самостійно шукає відповідь на це питання, намагається знайти заняття для душі або ж зовсім не займається такими пошуками, занурюється у побутові проблеми і вішає собі на плечі кількох онуків. Це право кожної людини. Але деякі пенсіонери все-таки не заспокоюються на досягнутому й у вільний час підкоряють нові вершини. Зокрема, для таких осіб створюються університети третього покоління, де люди похилого віку можуть зустрічатися й спілкуватися одне з одним, відвідувати тренінги та майстер-класи, вивчати нові дисципліни. Сьгодні такий університет відкрився і в Павлограді.

В Павлограді відбудеться показ фільмів Міжнародного фестивалю фантастичного кіно

Шанувальники фільмів Рідлі Скотта і Стенлі Кубрика можуть радіти, бо 18 березня в Павлограді у Кіноклубі «Вне проката» в приміщенні Молодіжного центру спілкування «Позитивний Павлоград» відбудеться показ найкращих фільмів – учасників наймасштабнішого Міжнародного фестивалю фантастичного короткого метра «BEST SCI FI».

«Лисапетный батальон». Их смешные и зажигательные песни способны по-настоящему развлечь зрителя

Я не преувеличу, если скажу, что в один из октябрьских вечеров в Павлограде произошло событие, которое в буквальном смысле заставило  многих горожан забыть о всяких жизненных неурядицах и надолго зарядиться позитивом. На эту веселую и жизнеутверждающую нотку павлоградцев и гостей города настроили  победители 5 сезона одного из самых популярных талант-шоу канала СТБ «Україна має талант» - вокальный колектив "Лисапетный батальон", которые приехали в Павлоград с концертом.

Павлоградці на Першому Національному

Приїзд до Павлограда на День Конституції відомої співачки Оксани Пекун мав дуже приємні для нас наслідки. Ведуча популярної передачі «Folk Music» ознайомилась з творчістю наших самодіяльних артистів та запросила їх виступити на Першому Національному телеканалі.

Мальовнича країна - Україна

18 серпня у виставковій залі Павлоградського історико-краєзнавчого музею була відкрита  виставка «Мальовнича Україна» у складі літературно-мистецької вітальні «Гармонія» до 25-річчя Незалежності України. Про відкриття виставки розповіла провідний науковий співробітник музею Л. Солодка.
 

«БУМБОКС», Сергей Бабкин и «Друга Ріка» выступят на фесте 100ПУДОВКА в Днепре

5-7 августа Днепр ожидает грандиозное событие – самый масштабный и отрывной фестиваль центральной Украины – «СТОПУДОВКА-2016». Вот уже 4 года подряд этот фест собирает меломанов со всей страны, приглашая все больше крутых музыкантов. В этот раз будет больше  40 команд. В этом году лайн-ап фестиваля особенно хорош, да и размах мероприятия достиг нового уровня.

Страницы

Подписаться на Культура