Вы здесь

Экономика

У Павлограді представили нового керівника міжрайонного управління Держпродспоживслужби

Тепер у Павлоградському регіоні епізоотична та епідеміологічна ситуація значно покращиться, а  права споживачів будуть під надійним захистом. 52-річний Олександр Назарець став переможцем найчисельнішого в області конкурсу на посаду начальника павлоградського управління Держпродспоживслужби. Він не є новачком у цій сфері. До свого нового призначення Олександр Назарець обіймав посаду начальника обласного управління ветеринарної медицини.

Для молоді Павлограда оголосили конкурс бізнес-проектів

Виконком Павлоградської міської ради оголошує для молоді проведення Конкурсу бізнес-проектів для надання гранту з міського бюджету. Сума гранту складає 10 тисяч грн на один бізнес-проект. Про це повідомляє відділ розвитку споживчого ринку та підприємництва виконкому Павлоградської міськради. Конкурс відбудеться 5 квітня о 14-00 годині в залі засідань міськвиконкому за адресою: м. Павлоград, вул. Соборна, 95, каб.308.

Мільйони коштів на розвиток Дніпропетровщини - уточнено спрямування бюджету

Бюджетний рік у розпалі, а отже і плани – масштабні. Медицина, освіта і культура – на ці, і не тільки, напрямки облрада спрямувала значні кошти. По-перше, сільська медицина. Її розвиток поставив на порядок денний Президент Петро Порошенко. Отже, і на Дніпропетровщині підтримали цю ініціативу.

В Павлограді знову борються зі стихійною торгівлею

В центрі міста з'явиться «блошиний» ринок 

У середу, 21 лютого, в Павлограді поновили боротьбу зі стихійними ринками. В місцях стихійної торгівлі по місту знову проводитимуть рейди, складатимуть адміністративні протоколи, виписувати штрафи та вилучатимуть продукти харчування у людей, які торгують ними з землі. Таке рішення прийняла комісія, розширена нарада якої відбулася у міськвиконкомі під головуванням заступника міського голови Світлани Пацко та за участю працівників Павлоградського відділу поліції, начальника Управління Держпродспоживслужби, начальника інспекції з питань благоустрою території м. Павлоград й інших спеціалістів.

Депутатам представили нового начальника КП «Управління ринками»

На позачерговій сесії Павлоградської міськради 21 липня депутатам та журналістам  представили нового начальника комунального підприємства «Управління ринками». Тепер цю посаду обіймає 50-річний Олександр Леник. Поки що він назначений на випробувальний термін, замість Георгія Маслєннікова.

За два місяці плата за землю поповнила місцеві бюджети Дніпропетровщини на 550 мільйонів гривень

Аватарка: 

З січня по лютий 2017 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 551,7 млн. грн. плати за землю, що на 122,4 млн. грн., або на 28,5%, більше надходжень відповідного періоду минулого року.

На бизнес-форум съехалось более 100 предпринимателей и инвесторов

В пятницу, 25 марта, в Павлоградской гостинице «Химик» прошел Первый «Бизнес-Форум Западно-Донбасского региона». В этот день сюда съехалось более ста предпринимателей со всего региона, украинских и зарубежных инвесторов, координаторов различных донорских организаций, консалтинговых компаний, банков и представителей всех сфер бизнеса. Идея проведения «1 BUSINESS FORUM Западно-Донбасского региона» в Павлограде принадлежит народному депутату Украины Артуру Мартовицкому. Инициаторами этого мероприятия также стали Павлоградская городская общественная организация «Агентство Экономического Развития города Павлоград» при партнерской поддержке Павлоградского городского совета, компании ДТЭК, БО «Благотворительный Фонд содействия социально-экономическому развитию Западного Донбасса».

Банкротство длиною в 12 лет

Бюджет Павлограда наполняют стабильно работающие предприятия. К счастью, таковые есть. Но немало, увы, и таких, которые годами плетутся в хвосте, практически ничего не производят, ненужным балластом вися на шее у города. Что толку, к примеру, от комбината хлебопродуктов – дочернего предприятия государственной акционерной компании «Хлеб Украины»?

Вот такая «Интересная Европа». Мифы и правда об ассоциации с ЕС

В начале марта, Международная общественная организация «Интерньюз-Украина» провела в Киеве для журналистов всех областей Украины тренинг «Интересная Европа». Два дня журналисты учились у тренеров - медиа-экспертов и успешных столичных корреспондентов, как объективно оценивать нынешнюю ситуацию в стране. Я тоже побывала на этом тренинге и узнала там для себя много нового.

Подписаться на Экономика