Вы здесь

Інформує прес-служба міськвиконкому

Відійшов у засвіти громадський діяч і будівник Валерій Чалий

17 січня 2018 року на 59-му році пішов з життя член міськвиконкому, відомий у місті будівник - Валерій Григорович Чалий. Про це повідомляє прес-служба Павлоградського виконкому.

У Павлограді перевірятимуть роботу сирен

За повідомленням відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Павлоградської міської ради 29 листопада 2017 року у Павлограді буде проводитися річна комплексна перевірка територіальної системи централізованого оповіщення.

Телефони чергових служб при виникненні надзвичайних ситуацій

Телефони чергових служб при виникненні надзвичайних ситуацій:

Чергова частина Павлоградського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області

 

Ще раз про паводок у Павлограді

Інформує прес-служба міськвиконкому

В наслідок різкої зміни погодних умов, а саме - підвищення температури навколишнього повітря, починаючи з 20 лютого, відбувається інтенсивне таїння снігового покриву, що стало причиною підтоплення приватних будинків мешканців міста. Міська влада вживає всі можливі заходи для попередження випадків підтоплення та ліквідації ситуацій, що вже виникли.

 

Чи готовий Павлоград до паводку?

Інформує прес-служба міськвиконкому

Комісія під головуванням заступника міського голови Олександра Радіонова провела перевірку стану готовності дамб, шиберів та інших гідротехнічних споруд міста до паводку. Адже він цього року очікується значним.

З чергової апаратної наради у міськвиконкомі

10 січня відбулася чергова апаратна нарада при міському голові. На нараді були присутні керівники структурних підрозділів міськвиконкому, керівники комунальних служб міста. Говорилось про наступне.

Звернення відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Павлоградської міської ради

За інформацією Українського гідрометцентру протягом 2-3 грудня у зв’язку з переміщенням циклону з північного заходу на більшій частині території країни очікуються сильні опади у вигляді мокрого снігу, ожеледь, хуртовини та пориви вітру до 17-22 м/с. Приріст снігового покрову становитиме 15 - 20 см.

 

Чиновников учили общаться с общественностью

Специалисты VNG International провели в Павлограде тренинг в рамках финансируемого Нидерландами проекта «Государственное строительство и подотчетность в Восточной Украине.
 

Допоможемо постраждалим під час вибуху!

Як відомо, 18 вересня в Павлограді в житловому будинку № 569  по вул. Дніпровській стався вибух та виникла пожежа. Внаслідок цього зазнали руйнувань несучі конструкції будинку, згоріло майно мешканців. Сьогодні постраждалі мешканці будинку потребують допомоги.

Диспетчерская служба работает круглосуточно

С марта нынешнего года при Павлоградском горисполкоме работает специальная диспетчерская служба. За этот период от жителей города, предприятий и организаций было получено 5460 обращений. Как сообщает отдел региональной политики горисполкома, основными задачами диспетчерской службы является организация оперативного реагирования всеми службами города на обращения граждан в случае возникновения аварийных или проблемных ситуаций. Информация, которая содержится в обращениях граждан, сразу же передается как коммунальным предприятиям города, так и иным предприятиям, организациям и службам в соответствии с их компетенцией.

Страницы

Подписаться на Інформує прес-служба міськвиконкому