Вы здесь

Пенсійний фонд інформує

Пенсійний фонд роз’яснює: Пенсії за особливі заслуги перед Україною

11.10.2017 набрав чинності Закон України від 03.10.2017 № 2148 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», яким внесено зміни до Закону України від 01.06.2000 № 1767-ІІІ «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною». Закон України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» передбачає встановлення громадянам, які мають значні заслуги у сфері державної, громадської або господарської діяльності, досягнення у галузі науки, культури, освіти, охорони здоров'я, фізичної культури і спорту тощо, пенсій за особливі заслуги перед Україною.

Військовим перерахували пенсії

Кабінетом Міністрів України 21.02.2018 року прийнято постанову № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб». Відповідно до зазначеної постанови перерахунку підлягають пенсії військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції), які призначені до 1 березня 2018 року. Про це повідомили у Павлоградському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.

Легальна заробітна плата – гарантія соціального захисту працюючих та основа стабільного майбутнього

Заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, суб’єктів господарювання та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення. Те, що відносини між роботодавцями та найманими працівниками нерідко не відповідають нормам чинного законодавства, а виплата заробітної плати здійснюється «у конвертах», або у розмірах менших за мінімальну заробітну плату, -  не є секретом для більшості громадян. 

Про перерахунок пенсій з 1 травня 2017 року

Законом України «Про державний бюджет України на 2017 рік»  передбачено підвищення мінімальних соціальних стандартів з 1 травня 2017 року. Прожитковий мінімум визначається нормативним методом у розрахунку на місяць на одну особу, а також окремо для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення. Зокрема, прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, з 1 травня 2017 року становитиме 1312 грн.

Какому слову верить?

Когда-то, еще при царе-батюшке, очень ценилось купеческое слово. Ведь, чтобы сдержать его, сохранить свою честь и достоинство, купец готов быть лишиться всего своего состояния. И любое правительственное решение того времени неукоснительно выполнялось служащими различных департаментов. Но, видимо, придя к власти, большевики не только уничтожили, как класс, купечество и лишили права царских чиновников решать судьбы людей, но и упразднили ответственность своих ставленников у власти не только за сказанное, но и за напечатанное слово в законодательных документах.

Зміни щодо пенсійного забезпечення учасників АТО

Пенсійний фонд інформує

З 6 лютого 2017 року набрав чинності Закон України „Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції” від 18.10.2016 № 1683-УІІІ (далі – Закон 1683). Про це розповіла начальник Павлоградського відділу з питань призначення та перерахунку пенсій № 1 Вікторія Крутогуз.

22 лютого – чергове заняття у «Школі майбутнього пенсіонера»

Людина, яка стоїть на порозі пенсійного віку, повинна замислитися над питанням своєчасного призначення своєї пенсії. Адже, як повідомила начальник Павлоградського управління Аенсійного фонду Наталя Морозова, буває, що звернувшись до органів Пенсійного фонду, у майбутнього пенсіонера не вистачає необхідних документів, на збір яких потрібно використати багато часу, що збільшує строки призначення пенсійних виплат. Саме для того, аби уникнути прикрих несподіванок, громадянам необхідно звертатись до органів Пенсійного фонду за місцем проживання для завчасного опрацювання наданих документів для призначення пенсії.

 

 

Про збір та облік єдиного внеску

Пенсійний фонд інформує

З 1 січня 2017 року набрали чинності законодавчі зміни до деяких нормативно-правових актів у сфері загальнообов’язкового пенсійного страхування. Про це – перший заступник начальника управління Пенсійного фонду в Павлограді та Павлоградському районі Ольга РОЗДОЛЬСЬКА.
 

В Павлограді працює "Школа майбутнього пенсіонера"

Пенсійний фонд інформує

Вона діє при Павлоградському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Дніпропетровської області.

 

Про пенсії по інвалідності

"Гаряча" телефонна лінія

Консультує начальник Павлоградського відділу з питань призначення та перерахунку пенсій № 1 Вікторія Крутогуз.

 

Страницы

Подписаться на Пенсійний фонд інформує