Вы здесь

Вибори-2015

Євген Тєрєхов: «На новій посаді я хочу навчити чиновників поважати хлопців з АТО. А від Павлограду я не відмовляюся»

Як стало відомо, депутат Павлоградської міської ради, член фракції «УКРОП», кандидат в мери Павлограду Євген Тєрєхов був призначений керівником новоствореного управління по роботі з учасниками АТО і волонтерами виконкому Дніпропетровської міської ради. «Рішення прийнято», - написав 7 грудня його одно партієць та новообраний міський голова Дніпропетровська Борис Філатов на своїй сторінці в Facebook.

Розстановка політичних сил (список депутатів) в постійних депутатських комісіях Павлоградської міськради

1. Постійна депутатська комісія з питань законності, депутатської етики, інформаційної політики, зв’язків з політичними партіями, громадськими організаціями та засобами масової інформації
Голова комісії:

Депутати Павлоградської райради обрали лідера

На тому тижні відбулась сесія Павлоградської районної ради нового скликання. Як вже сповіщалось в нашій газеті, до складу депутатського корпусу обрані представники семи політичних партій. Після отримання посвідчень депутати приступили до обрання голови ради. Були запропоновані дві кандидатури - представник Опозиційного блоку Наталія Василівна Гримайло і представник партії «УКРОП» Іван Миколайович Чорний. За результатами таємного голосування більшістю голосів на посаду голови Павлоградської районної ради була обрана Наталія Гримайло.

Перша сесія міськради: Демократичні сили протистоять «Опоблоку»

Вже перша сесія Павлоградської міської ради нового сьомого скликання, яка відбулася 20 листопада, показала, що в депутатському корпусі нашого міста намітилося жорстке протистояння.

Сесія почалася з привітання новообраного міського голови Анатолія Вершини.

Результати другого туру виборів міського голови Павлограда (оновлено)

За попередніми результатами – даними штабу політичної партії «Укроп» (оброблено 100 % протоколів) - в другому турі виборів міського голови Павлограда лідирує кандидат від «Опозиційного блоку» Анатолій Вершина. За нього проголосували 21078 виборців – 59,97 %. За бійця АТО Євгена Тєрєхова від політичної партіїї «Укроп» свої голоси віддали 14237 павлоградців – 40,03 %.

Кому виборці довірили владу в районній та обласній раді

Нарешті ми можемо оголосити результати виборів до місцевих органів влади в Павлоградському районі. Вибори голів сільських рад відбулись у двох об’єднаних громадах (Богданівській і Вербській) та в селах, що входять до складу шести сільських рад.

Головами сільcьких рад обрані:

Евгений Терехов: "С нами Бог, за нами — Украина!" (обращение к павлоградцам)

Дорогие павлоградцы!

С нами Бог, за нами — Украина! Этот девиз находит всё большее оправдание в моём сердце. После страшной аварии на Донецкой трассе я, Евгений Терехов, «Титановый Джексон» понял, что меня хранит Господь, призывая творить добро на этой земле, я понял, что истина, мудрость, совесть живут в сердце человека.

Авторитетное мнение: «Этого парня бережёт Бог для больших добрых дел на земле»

Всё ужасное с Евгением Тереховым случилось 8 ноября, а 9 ноября, в понедельник Андрей Григорьевич Сирко (доктор медицинских наук, хирург, заведующий второй нейрохирургией областной больницы имени Мечникова, который принимал Евгения в больнице им. Мечникова – ред. ) уже, с едва скользящей, счастливой улыбкой говорит следующее:

Новый состав Павлоградского горсовета

По итогам выборов, состоявшихся 25 октября, в Павлоградский городской совет седьмого созыва прошли представители шести политических партий. Важные решения по проблемам города будут принимать 36 депутатов.

На виборах-2015 Павлоград «прогримів» на всю країну

Вибори-2015 завершені. Відомі політики, політичні експерти і політтехнологи кажуть, що цього року місцеві вибори були найбруднішими, самими ганебними та безчесними в історії незалежної України. Крім того, явка виборців за всі роки в цей раз була найнижчою - середній результат по Україні склав близько 45%. А виборча компанія в багатьох містах почалася задовго до оголошеної дати і тривала в умовах суцільного морального терору, образ, беззаконня та фальсифікації. Критична ситуація з виборами склалася і в Павлограді. Вона блискавично «прогриміла» в новинах багатьох центральних і регіональних телеканалів. Вибори мера в Павлограді політики, соціологи та журналісти обговорювали в ефірах відомих політичних ток-шоу: «Право на владу" (канал 1+1), «Шустер Live» (канал 3S.TV).

Страницы

Подписаться на Вибори-2015