Вы здесь

SOS! Им нужна ваша помощь

Срочно! Нужна ваша помощь!

В понедельник, 11 июня, на одном из перекрестков Павлограда был сбит автомобилем, ехавший на велосипеде шахтер, бывший боец АТО Дмитрий Поливкин. Сейчас он находится в крайне тяжелом состоянии в 4-й городской больнице.

SOS! Юному павлоградцю потрібна ваша допомога! (Оновлено)

У сім'ю 10-річного павлоградця Богдана Жукова знову прийшла біда. Близько 5 років тому хлопчикові поставили складний діагноз - Гострий лімфобластний лейкоз (онкологічне захворювання крові, що уражає лімфоїдний росток кровотворення та належить до групи гострих лейкозів). Ця хвороба унесла життя не одного десятку маленьких дітей. Ще тоді його батьки разом з медиками провели необхідний курс лікування і Богдан пішов на поправку. Однак кілька днів тому у хлопчика пішов рецидив - хвороба повернулася з ускладненнями.

Богдану потрібно пройти курс тривалої інтенсивної поліхіміотерапії. 

Духовенство просит павлоградцев оказать помощь в создании Духовно-исторического центра (Фото)

Еще в прошлом году Спасскому собору передали в пользование почти на 50 лет полуразрушенное здание по переулку Музейный, 10 в Павлограде. Здесь павлоградское духовенство планирует открыть уникальный Духовно-исторический центр и музей православия. Об этом еще в мае 2016 года сообщил Благочинный Павлоградского церковного округа протоиерей Валентин Цешковский. Реконструкция здания и ремонтные работы уже начаты, и поначалу они проводились силами церковных работников, прихожан.

Павлоградців прохають допомогти мешканцям Мар’їнки (Адреси пунктів прийому допомоги)

До громади  м. Павлоград звернулася військово-цивільна адміністрація  м. Мар’їнка та с. Побєда з проханням надати допомогу  для мешканців, які опинилися у скрутному становищі у зв’язку з проведенням на даній території бойових дій. Внаслідок артилерійсько-мінометних обстрілів на території м. Мар’їнка та його передмістях пошкоджено 53 багатоповерхових житлових будинків (420 квартир) та велику кількість будинків приватного сектору. Незважаючи на значне пошкодження інфраструктури, у місті проживає близько 7 тисяч жителів. Багато мешканців прагнуть повернутися до своїх домівок, але не мають можливості, так як залишилися без житла та побутових речей, які необхідні для життя.

Допоможемо постраждалим під час вибуху!

Як відомо, 18 вересня в Павлограді в житловому будинку № 569  по вул. Дніпровській стався вибух та виникла пожежа. Внаслідок цього зазнали руйнувань несучі конструкції будинку, згоріло майно мешканців. Сьогодні постраждалі мешканці будинку потребують допомоги.

Поможем спасти Олесю!

У 4-летней павлоградки Олеси Чалой врожденный порок развития головного мозга. К сожалению, современная медицина это не лечит и родители осознают, что Олеся особенный ребенок и уже не сможет догнать своих ровесников в развитии. Однако малышке можно помочь преодолеть хотя бы часть последствий ее недуга. Диагнозы Олеси: порок развития головного мозга – синдром Денди-Уокера, симптоматическая эпилепсия (полиморфные припадки – синдром Веста, вторично-генерализованные припадки), спастический тетрапарез, грубая задержка психомоторного развития, синдром Пьера-Робена.

Помогите спасти Олежку!

Чужого горя не бывает

Олегу Оглу 1 год и 2 месяца. Малыш тяжело болен. Он находится в онкогематологии со страшным диагнозом «острый лейкоз».

Шестилетняя Вероника нуждается в помощи!

Четыре года назад, когда юной павлоградке Веронике Мосиной было всего два годика, она выпала с балкона 3-го этажа и чудом выжила после открытой черепно-мозговой травмы. Врачи удалили поврежденную часть мозга, и у девочки парализовало левую часть тела.

Терміново! Допоможіть врятувати дитину!

11-річний павлоградець упав з мосту, зазнав травм та потрапив до реанімації

Допоможіть врятувати 11-річного Дем’яненка Петра Олексійовича - учня ЗОШ №1 та мешканця Павлограда! В суботу, 20 серпня, стався нещасний випадок - хлопчик упав з мосту та отримав удар електродугою. Внаслідок падіння хлопчик отримав багаточисельні важкі травми і в тяжкому стані потрапив у відділення реанімації до обласної дитячої клінічної лікарні у місті Дніпро.

Петро пірнав на річці Вовча на селищі Хімзавод. Він впав з залізничного мосту та отримав удар електродугою. В результаті падіння хлопець зазнав тяжкої черепно-мозкової травми, опіків 3 А та Б ступеню (28 % шкіри), важкого опікового шоку, закритої травми черевної порожнини, розрив селезінки.

SOS! Їм потрібна ваша допомога! У 9-річної Вірсавії виявили пухлину мозку

Горе прийшло до павлоградської сім’ї переселенців Наталі та Андрія Уставицьких зовсім несподівано. Ще в 2014 році вони разом з чотирма дітьми переїхали до нас з окупованої території – маленького села в Луганській області. Андрій орендував для своєї родини будинок, влаштувався працювати на шахту «Тернівська», згодом пішла працювати і його дружина Наталя (в Західно-Донбаський професійний ліцей). Родина Уставицьких займає досить активну проукраїнську позицію. Вони допомагають волонтерам та бійцям АТО. Наталя займається громадськими справами, є членом Громадської ради при Павлоградському міськвиконкомі, в ліцеї планує відкрити музей АТО.

Подписаться на SOS! Им нужна ваша помощь