Вы здесь

Школярі Павлограда знову переходять на дистанційне навчання

У зв’язку з збільшенням захворюваності на COVID-19 серед учнів та вихованців Павлоградських закладів освіти посилено карантинні обмеження. Навчання 73 класів та 3-х закладів загальної середньої освіти № 1, № 9, № 11 з 25 січня переведено в онлайн формат (дистанційна форма навчання). 

Всі інші заклади навчаються в очно-дистанційному режимі.

Організація освітнього процесу закладів дошкільної освіти та позашкільної освіти проводиться без змін, в оффлайн режимі.

Павлоградські бібліотеки вже вдруге отримують безкоштовну літерату від УІК в рамках цього проєкту. Минулого року Центральна міська бібліотека ім. Г.П. Світличної отримала 317 екземплярів нових книжок. А у січні цього року Центральна дитяча бібліотека – 439 примірників нової цікавої літератури з різної тематики. 

Приємно, що наша дитяча бібліотека увійшла до переліку 22 бібліотек Дніпропетровської області, які були обрані переможцями у конкурсному  проекті УІК. Всього нові книжки отримують 616 бібліотек по всій Україні.

Книжкові новинки вже поступили у відділ обробки Павлоградської МЦБС і найближчим часом поповнять фонд дитячої бібліотеки, зустрінуться зі своїми маленькими користувачами.