Вы здесь

Не отримали платіжку за світло? YASNO підкаже, як дізнатися суму до сплати

Щомісяця постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO формує рахунки за електроенергію для жителів Дніпропетровщини. Доставку платіжок клієнтам здійснює «Укрпошта». Якщо ви вчасно не отримали платіжку на свою поштову адресу, YASNO пропонує зручні способи дізнатись суму до сплати за електроенергію:

  • Особистий кабінет на сайті YASNO – корисний онлайн-сервіс, в якому можна передавати показання лічильника, відстежувати нарахування та сплачувати за електроенергію в декілька кліків без комісії.
  • Мобільний додаток Dnipro YASNO – мобільна версія Особистого кабінету для смартфону чи планшету.
  • Сторінка постачальника у Facebook - ви можете написати особисте повідомлення, вказавши ПІБ, адресу, номер особового рахунку та дізнатись суму до сплати.
  • Контакт-центр - за телефонами (056/067/050) 770-11-55 оператори нададуть актуальну інформацію щодо вашого особового рахунку.
  • Рахунок у Viber або SMS – клієнти, чиї контакти є у базі постачальника, отримують повідомлення з посиланням на рахунок, який одразу можна сплатити. Щоб користуватись сервісом, потрібно надати актуальний номер телефону оператору контакт-центру або у повідомленні на сторінці постачальника у Facebook.
  • Енергоофіси YASNO – клієнти, які не користуються інтернетом, можуть звернутись до найближчого енергоофісу, де отримають необхідну інформацію від фахівців.
  • Відділення банків чи «Укрпошти» - щоб дізнатися нарахування, фахівцю установи потрібно назвати свій особовий рахунок та адресу
  • Системи комунальних розрахунків «ЄРЦ КП» (м. Дніпро та м. Кам’янське)«НОВА-КОМ» (м. Кривий Ріг), «ІНФО-КОМ» (м. Кам’янське), яким YASNO раз на місяць надає дані.
  • Інтернет-банкінг та платіжні системи: Приват24, Ibox, Monobank, EasyPay, IPay, PayHub, Portmone. При введенні номеру особового рахунку у меню «оплата електроенергії» відобразиться сума до сплати.

«YASNO піклується, щоб в кожного клієнта була можливість обрати найбільш зручний спосіб контролювати нарахування за електроенергію та завжди мати доступ до необхідних даних. Завдяки онлайн-сервісам вирішити питання з електропостачання можна за лічені хвилини, не виходячи з дому»,

- сказав директор YASNO у Дніпропетровський області Юрій Федько.