Вы здесь

На Дніпропетровську область насувається стихія. Енергетики нагадують про правила безпеки поблизу ліній електропередачі

На найближчі два дні, 5-6 лютого, синоптики прогнозують у Дніпропетровській області погіршення погодних умов. Очікується сильний вітер до 20 метрів на секунду, налипання мокрого снігу.  Непогода може призвести до обриву проводів електропостачання. ДТЕК Дніпровські електромережі нагадує про необхідність дотримання правил електробезпеки.

Фахівці компанії розпочали посилене чергування ремонтних бригад, щоб попередити пов'язані з негодою відключення і ліквідувати можливі аварії. За прогнозами синоптиків, через південно-західний циклон з Балкан температура повітря в області знизиться до 2-7 градусів морозу вдень та до 8-13 градусів – вночі. 6 лютого очікується сильна хуртовина. Снігові покрови сягатимуть 10-15 см.  

У зв'язку зі складними погодними умовами можуть статися обриви ліній электропередач. ДТЕК Дніпровські електромережі просить жителів дотримуватися базових правил електробезпеки:

● при сильному вітрі необхідно уникати ліній електропередачі;

● якщо ви помітили обірвані проводи,  не наближтись, ні в якому разі не торкатися їх.

При виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей і люків електроустановок, а також пошкоджених опор, пишіть нам у Фейсбук. Або повідомляйте в кол-центр ДТЕК Дніпровські електромережі за телефонами (056) 790 99 00, (066) 790 99 00 або (067) 790 99 00.