Вы здесь

В Павлограді пройде «ХижнякФест» (Програма заходів до Дня захисника та Дня українського козацтва)

Заходи до Дня захисника України, Дня українського козацтва і православного свята Покрови Пресвятої Богородиці, які відзначаються в Україні 14 жовтня, розпочнуться в Павлограді у середу, 9 жовтня.

Так о 13.00 9 жовтня в Павлоградському історико-краєзнавчому музеї відбудеться урочисте відкриття художньої виставки «Усе моє, все зветься Україна».

10 жовтня (у четвер) з 14.00 в Центральній бібліотеці ім. Ганни Світличної проходитиме вже традиційний, ІІІ міський відкритий конкурс літературної творчості читців та поетів «Герої рідної землі». В цей же день для старшокласників проведуть екскурсію у військову частину 3024.

11 жовтня (у п’ятницю) о 16.00 на Алеї слави в центрі міста пройдуть урочисті заходи з нагоди Дня захисника України – церемонія покладання квітів та вшанування пам’яті загиблих героїв, а також нагородження військовослужбовців (бійців АТО). О 17.00 в Міському культурно-дозвільницькому центрі «Мир» проходитиме патріотична вистава-концерт АТО «Ангели Тебе Оберігають» Дніпропетровського національного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка.

А вже 14 жовтня з 11.00 до 17.00 в Сквері ім. Шевченка за ініціативи міського голови Анатолія Вершини проходитиме вже другий фестиваль «ХижнякФест».

В програмі фестивалю: змагання козацьких куренів «Козацькому роду нема переводу»; дитяча конкурсно-розважальна програма «Маленькі козачата»; богатирські ігри; виступи творчих колективів міста; розважальна програма «Козацький шинок»; смачна українська кухня; караоке українських пісень «Зараз заспіваю!»; виставка-ярмарок хендмейду та багато іншого.