Вы здесь

Тіло зниклої жінки, яку розшукували тиждень, знайшли у лісі

Літня жінка – 80-річна мешканка Павлограда Брижата Ганна Григорівна, пішла з дому ще 28 вересня і не повернулася. Бабуся, що страждала на хворобу Альцгеймера, пішла з дому легко вдягненою (у футболці, лосинах) та без взуття (у самісіньких шкарпетках).

Інформація про її зникнення з’явилася у відділі поліції та соцмережах через 2 дні після інциденту. Тиждень її у місці зникнення (в районі Бельбесу), у парках, лісосмугах, нелюдних місцях по всьому Павлограді шукали співробітники Павлоградськогол відділу поліції, рятувальники, пошуково-рятувального кінологічного загону «Антарес» з собаками, представники КП «Мініціпальна варта», «Нацдружини Павлограда» та волонтери. Але пошуки були марними.

І ось в неділю, 6 жовтня, близько 11.00 на чергову частину Павлоградського ВП надійшло повідомлення від місцевих мешканців, які пішли у ліс за грибами, про те, що у лісосмузі по вул. Бабушкіна в районі Бельбесу ними без ознак життя було виявлено тіло літньої жінки. про це кореспондентові повідомили у прес-службі поліції.

На місце події виїхала слідчо-розшукова та оперативна групи Павлоградського ВП. Поліцейські встановили, що знайдена жінка і була зниклою без вісти Ганною Брижатою. Тіло пенсіонерки без видимих ознак насильницької смерті було доставлено до місцевого медичного закладу на судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті.