Вы здесь

В Павлограді відкрили оновлений Будинок культури ветеранів (ФОТОрепортаж)

Напередодні святкування Дня людей похилого віку у понеділок, 30 вересня, в Павлограді відкрився оновлений та відремонтований Будинок культури ветеранів (кол. БК ім. Кірова) в рамках конкурсу мінігрантів компанії ДТЕК «Громада своїми руками» за підтримки Павлоградської міської ради.

В історичній будівлі будинку культури, якій більше 100 років, відремонтували фасад, замінили старі вікна на нові та від реставрували двері, встановили стилізовані під старовину ліхтарі. А вікна тепер прикрашають фотографії старого Павлограду.

На реалізацію цього проєкту з фонду конкурсу виділили понад 80 тис. грн. Ремонт та стилізація БК робилися силами працівників Міського культурно-дозвільницького центру.

Під час урочистого відкриття оновленої будівлі Будинку культури особливо раділи мешканці міста похилого віку, зокрема ініціативна група проєкту, які кожної неділі тут збираються для живого та сердечного спілкування та танців. Від радості вони танцювали.

«Всі ці люди все своє життя працювали для того, щоб наше місто розвивалося та процвітало. Спочатку вони виховували нас, а тепер виховують свої онуків»,

- зауважила начальник міського відділу культури Вікторія Селіна.

До речі, тут проводяться зустрічі, зібрання не лише пенсіонерів та ветеранів, а й концерти та репетиції творчих вокальних та танцювальних колективів, міські урочистості та фестивалі.

Регіональний представник ДТЕК з соціального розвитку Олена Коновалова додала, що цьогоріч цей проєкт став першим, який відкрився в Павлограді. Загалом в цьому році в Павлограді налічується 27 проектів-переможців.