Вы здесь

На Петропавлівщині поліція виявила факт незаконної вирубки дерев (Фото)

Слідчим відділенням відкрито кримінальне провадження за статтею 246 Кримінального кодексу України. Злочинцю загрожує до трьох років позбавлення волі.
22 вересня під час патрулювання Петропавлівського району поблизу села Самарське поліцейські зупинили автомобіль з причепом, в який було завантажено спиляні дерева ясеню. Документи на деревину у водія були відсутні.
Під час огляду транспортного засобу в багажнику  виявлено та вилучено  дві пили та бензопили за допомогою яких здійснювалась порубка дерев.  Особа чоловіка встановлена. Ним виявився 29-річний житель Петропавлівського району.
Транспортний засіб та знаряддя злочину вилучено. 
Того ж дня за місцем мешкання чоловіка проведено санкціонований судом обшук. Під час слідчих дій виявлено та вилучено спиляні дерева,  переважно дерева акацій та дубів. Також в гаражі розташованому на території домоволодіння виявлено бензопили, ріжучі полотна, ціпки, запасні частини для бензопил та інше приладдя.
У поліцейських є достатньо підстав вважати, що чоловік займався незаконною порубкою дерев з метою продажу.
За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження з правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України.
Триває слідство,  встановлюється сума збитків нанесених в ході незаконної порубки дерев.
Ступінь вини чоловіка визначить суд.