Вы здесь

Палац культури ім. Машинобудівників передадуть у власність міста

Палац культури ім. Машинобудівників, що знаходиться в мікрорайоні Полігон та перебуває у власності ДП «ВО Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова «Павлоградський механічний завод», передадуть на баланс міста (у комунальну власність). На це вже є усі відповідні документи та рішення депутатів міської ради від 17 вересня.

Процес передачі заводом Палацу культури у власність міста тягнувся ще з 2014 року. Він затримувався через оформлення документів, землі, права власності.

Нагадаємо, він почав працювати 55-років тому (у 1974 році). Величезний зал Палацу культури розрахований на 800 місць. Тут проходили театральні вистави, творчі вечори та виступи, концерти зірок української та зарубіжної естради, зимові вечорниці та, навіть, молодіжні дискотеки. Палац культури в цьому районі - єдиний в своєму роді. Тепер же від нього майже нічого не залишилось. І для відновлення колишньої могутності Палацу та реконструкції будівлі потрібні неабиякі кошти. Поки що в міському бюджеті їх немає.

До речі, разом з будівлею у комунальну власність передадуть кіноустановку, два піаніно, кондиціонер, насоси та три столи.