Вы здесь

В Павлограді обрали перевізників на три маршрути

У серпні виконавчий комітет Павлоградської міськради оголосив конкурс з перевезення пасажирів на трьох міських автобусних маршрутах. Це щоденні маршрути № 4А (вул. Шевченка – сел. Соснівка (школа № 14), № 8Б (сел. Шахтобудівників – Медичний коледж). А також маршрут № 18 (вул. Шевченка – вул. Плеханова), який ходитиме щогодини кожен день. На початку вересня конкурсна комісія обрала переможців.

Завдяки цьому конкурсу у місто повернулися два маршрути № 4А та 8Б, які були ліквідовані раніше. Що стосується маршруту №18, то у перевізника просто закінчився термін дії договору.

Начальник сектору по роботі транспорту та зв’язку Павлоградського міськвиконкому Костянтин Константинов пояснив, що конкурс на ці маршрути проводився у зв’яку з численними пропозиціями та проханнями павлоградців, щодо призначення додаткових автобусів.

Маршрути №№ 4А та 8Б здійснюватимуть по 4 оборотних рейси кожен день (по два зранку і ввечері), а маршрут № 18 ходитиме щогодини кожен день.

На конкурс документи подали два претенденти – ТОВ «Павлоградське АТП» та ТОВ «Автодрайв». На здійснення перевезень по маршруту № 8Б документи подав лише «Автодрайв», який і був обраний переможцем. А ось інші два маршрути № 4А та № 18 дісталися «Павлоградському АТП».

Тепер результати конкурсу повинен погодити виконком. Після укладання договорів з перевізниками, маршрути почнуть працювати (орієнтовно з кінця вересня).

Як і раніше до додаткових умов конкурсу входило забезпечення перевезення в автобусах без кількісних обмежень за рахунок власної господарської діяльності пасажирів пільгової категорії.