Вы здесь

Як тернівчани найближчі свята відзначатимуть? (Програма заходів)

Наприкінці серпня тернівчани відсвяткують одразу чотири масштабних свята – День державного прапору, День незалежності України, День шахтаря та День міста. На мешканців та гостей міста чекатимуть цікаві та захоплюючі розважальні програми та виступи зірок української естради. Про це кореспондентові розповіла начальник відділу культури Тернівської міської ради Олена Підгорна.

Святкування розпочнуться із Дня прапору України 23 серпня (п’ятниця). О 10.00 на Меморіалі загиблим воїнам відбудуться урочистості та мітинг пам’яті до Дня державного прапору та Дня незалежності України. В програмі заходу урочисте підняття державного прапору, вшанування пам’яті загиблих за незалежність та свободу України хвилиною мовчання та церемонія покладання квітів до Меморіалу. В цей же день на Площі ім. Тараса Шевченка та в Парку культури та відпочинку пройдуть міські заходи «Україна нездоланна!» та «Я – Батьківщина, незалежна Україна!».

На День незалежності України 24 серпня (субота) з 16.00 до 22.00 в міському Парку культури та відпочинку проходитиме щорічний творчий фестиваль «Терноцвіт» з концертною програмою від творчих колективів міста. Тут працюватимуть різноманітні майстер-класи по хендмейду та ігрова зона для дітлахів, виставка майстрів народного мистецтва тощо. Також тут проходитиме фестиваль «Екватор літа». А завершаться святкування традиційно дискотекою.

На День шахтаря 25 серпня (неділя) на Площі ім. Т. Шевченка урочисті заходи та святкування розпочнуться з 17.00 і закінчаться о 22.00 . На площі стоятиме мобільна сцена з двома величезними екранами, які працюватимуть в режимі «онлайн». Тут працюватимуть торгові точки, а в зеленій зоні – розважальні атракціони.

На тернівчан та гостей міста чекатиме концертна програма та виступи творчих колективів Тернівки (з 17.00 до 18.30). З 18.30 до 19.30 виступатиме український гурт «Навколо кола», а з 20.00 до 21.00 – Заслужений артист України Віктор Павлік. Між їхніми виступами тернівчан зі святом о 19.45 привітає міський голова Віталій Тарелкін. О 21.00 відбудеться святковий феєрверк, після якого розпочнеться дискотека.

На День міста 31 серпня (субота) на Площі ім. Т. Шевченка різноманітні урочисті заходи та святкування розпочнуться з 16.00 і закінчаться о 22.00. Як і на День шахтаря на площі стоятиме мобільна сцена з двома величезними екранами, які працюватимуть в режимі «онлайн».

З 16.00 до 17.30 відбудеться концертна програма та виступи творчих колективів Тернівки. З 17.30 до 19.00 проходитиме урочиста програма – привітання міського голови, нагородження гостей свята, найкращих мешканців міста (комунальних працівників, співробітників підприємств) та переможців традиційного щорічного конкурсу «Кращий дім, краще подвір’я» для багатоквартирних та приватних будинків. З 19.00 до 20.00 виступатиме з концертною програмою Дніпропетровська філармонія, а з 20.00 до 21.00 – відомий український гурт «Скрябін». О 21.00 відбудеться святковий феєрверк, після якого розпочнеться дискотека.

Протягом святкування на площі працюватимуть торгові ряди та проходитиме виставка майстрів народного мистецтва, а в зеленій зоні – розважальні атракціони. Також служба «Милосердя» проводитиме благодійні акції для допомоги онкохворим дітям. Зокрема проводитиметься благодійний аукціон, на якому тернівчани та гості міста зможуть придбати лоти від підприємців, магазинів, салонів краси на отримання товарів та послуг.