Вы здесь

В Павлограді відкриють сучасний майданчик для занять спортом із собаками (ФОТО)

До дня міста через місяць, 12 вересня, на селищі 40 років жовтня в Павлограді в парку ім. Комарова (на базі Фізкультурно-спортивного комплексу ім. Шкуренка) з’явиться спеціальний майданчик для секції «Спорт із собаками». Тепер тут постійно займатимуться як професійні кінологи, так і початківці зі своїми вихованцями – члени кінологічного клубу України «Антарес». Сьогодні в «Антаресі» займається понад 40 чоловік, і кожного дня їх кількість збільшується.

«Спочатку клуб «Антарес» для своїх занять орендував частину території на стадіоні «Гірник». Пізніше увесь стадіон передали у користування Футбольному клубу «Atrium», тому постало питання – куди перенести цей майданчик для занять із собаками. І це важливо, бо Павлоградський кінологічний клуб є передовим в Україні по пошуку та рятуванню людей, вихованню собак. Тоді нами було прийнято рішення створити саме тут, в парку Комарова, спеціальний майданчик для занять спортом із собаками»,

- розповів міський голова Павлограда Анатолій Вершина під час прес-туру із журналістами.

Ця територія була занедбаною. Тож для створення спортивного майданчику упорядкували територію (провели кілька суботників), закупили 104 секції металевої огорожі (на суму 172 тис. грн), бруківку та бордюри (19,9 тис. грн), металевий павільйон площею 60 квадратних метрів (356 тис. грн). Тепер секція «Спорт із собаками» матиме не лише майданчик для занять під відкритим небом, а й сучасне приміщення, в якому буде знаходитись і склад для спеціального інвентарю, і окремі кабінети для персоналу та охорони тощо. Керуватиме секцією Лариса Борисенко (керівник та тренер ККУ «Антарес»).

«Без перебільшення, ми такі в Україні одні! Тільки в Павлограді секція «Спорт із собаками» існує на забезпеченні міського бюджету. І повірте, ми це заслужили! Бо тут ен лише займаються кінологи, а й вже проходять змагання міжнародного рівня, тільки за травень-червень ми прийняли вже 5 таких змагань, які відвідували міжнародні судді та учасники зі всієї України. Величезна заслуга у всьому цьому нашого тренера Лариси Борисенко. Вона – професіонал своєї справи, її ентузіазму можна лише позаздрити. І тому потрібно її та інших членів клубу підтримувати, чим ми і займаємося»,

- каже директор ФСК ім. Шкуренка Павло Вершина.

На майданчику буде кілька зон – основна робоча з інвентарем, господарська та, навіть, зона для кемпінгу для іногородніх учасників (палаток, з туалетом, умивальниками та душем). Згодом тут з’являться і трибуни для глядачів.


Довідка: ФСК ім. Шкуренка працює з 2004 року. На базі комплексу розвивається 7 видів спорту: футбол, баскетбол, спортивна гімнастика, туризм (гірський, водний, пішохідний), проводиться спортивна робота з інвалідами, бадмінтон, спорт з собаками. У колективі ФСК працює 34 людини, з них 12 тренерів. Тренери мають великий досвід роботи і  тому їхні вихованці займають призові місця не тільки в Україні, а й за кордоном.