Вы здесь

Житлові будинки Павлограда обслуговуватиме нове підприємство

Тепер КП «Павлограджитлосервіс» більше не обслуговуватиме житлові багатоквартирні будинки Павлограда. Раніше у нього на балансі таких будинків знаходилось понад 100. Тепер ці послуги надаватиме нове для нашого міста підприємство кам’янська компанія ТОВ «ТБЦ «Оптімус».

У середу, 3 липня, у Павлограді підвели підсумки конкурсу на управляючу компанію багатоквартирними будинками. На конкурс було подано три заявки-пропозиції та пакети відповідних документів від КП «Павлограджитлосервіс», ПП «КП-1» (Павлоград) та ТОВ «ТБЦ «Оптімус».

Останнє підприємство набрало найбільше балів за підсумками конкурсу – 60, павлоградські підприємства набрали в два рази менше.

Основним критерієм відбору була вартість послуг, що надаватимуться мешканцям підприємством. Найнижчий тариф запропонувало ТОВ «ТБЦ «Оптімус». По кожному будинку тарифи окремі.

Водночас тарифи на обслуговування багатоквартирних будинків та прибудинкової території найближчі півроку змінюватися не будуть.

Крім того, нова управляюча компанія надала до міськвиконкому гарантійний лист про те, що усі податки вона платитиме до нашого міського бюджету і що на підприємстві будуть запропоновані робочі місця для колишніх працівників ПП «КП-1» та КП «Павлограджитлосервіс».