Вы здесь

У Павлограді за комунальні борги заарештовують майно

Павлоградський міськрайонний суд виніс більше 210 постанов про арешт рухомого і нерухомого майна павлоградців за їхні величезні борги перед КП «Павлоградтеплоенерго». Наразі виконавчою службою заарештовано вже 13 квартир та 13 автомобілів.

Про це під час апаратної наради повідомив перший заступник міського голови Павлограда Віталій Мовчан.

«Крім того, у 20 боржників судові виконавці встановили наявність закордонних паспортів. Тож відповідні документи вже передані до суду для встановлення обмежень на виїзд за кордон. А у одного з неплатників виявили земельну ділянку площею 1,8 га, - каже Віталій Мовчан. – КП «Павлоградтеплоенерго» звернулось у міськвиконком з інформацією про 15 квартир, які можуть перейти у власність громади як відумерла спадщина. Сьогодні в цих квартирах ніхто не живе, однак нарахування за комунальні послуги продовжується і відповідно зростає борг».

Водночас вже 108 боржників отримали досудові вимоги на загальну суму більше 6 мільйонів гривень. Однак з цієї величезної суми виконавча судова служба з початку 2019 року переказала на рахунки КП «Павлоградтеплоенерго» лише 129 тис. гривень.

«На сьогодні мешканці міста уклали з підприємством більше 6000 договорів (на суму більше 32 млн грн) на реструктуризацію боргів за теплопостачання»,

- повідомили в «Павлоградтеплоенерго».

Також Віталій Мовчан доповів про першочергові заходи щодо підготовки міста до опалювального сезону 2019-2020 роки. Він наголосив, що ризики минулого року будуть враховані, щоб не допустити їх в поточному році.