Вы здесь

У Павлограді пройшла товариська міжміська зустріч по швидким шахам

У суботу, 15 червня, у Центрі по спортивній роботі для людей з інвалідністю ФСК ім. В.М. Шкуренка по вул. Ганни Світличної пройшов товариський міжміський турнір з швидких шахів. У ньому взяли участь дві збірні команди (по 8 чоловік) Павлограда та Лозової. Ініціаторами командної товариської зустрічі стали один з депутатів Павлоградської міської ради та самі шахісти, а спонсором - капітан звичайний інженер ДП «Павлоградський хімічний завод» та майстер спорту по шахам Ринат Маратович Амірханов. Він і став капітаном павлоградської команди.

«Мета нашої товариської зустрічі – розвиток та популяризація шахів серед населення міст Павлограда та Лозова, підвищення спортивної майстерності учасників, як професіоналів, так і новачків»,

- кажуть організатори турніру.

Запекла боротьба між командами шахістів тривала кілька годин. Грали за «схевенінгенською» системою проведення змагань – у 8 турів. Це коли кожен шахіст однієї команди грає з кожним шахістом команди суперників. За перемогу в одній партії дають 1 бал, нічию - 0.5 бала, поразку - 0. В результаті та команда, яка набрала найбільшу кількість очок, і стає переможцем змагань. Головний суддя турніру – тренер ФСК ім. Шкуренка по шахам Михайло Васильович Тюрінов.

Тож у турнірі з рахунком 33.5:30.5 перемогла команда шахістів Павлограда у наступному складі:

1. Амірханов Ринат Маратович - капітан команди, майстер спорту з шахів;
2. Тихонов Юрій - пенсіонер, майстер спорту;
3. Хворостінін Геннадій - майстер спорту міжнародного класу;
4. Гусев Дмитро – шахтар, багаторазовий чемпіон міста із шахів, кандидат в майстри спорту;
5. Батічко Назар - школяр;
6. Батухтін Віктор – пенсіонер, кандидат в майстри спорту (КМС);
7. Приліпухов Петро – пенсіонер, КМС;
8. Чекалін Валентин - депутат Павлоградської міської ради, переможець обласних змагань із шахів серед депутатів усіх рівнів.

В особистому заліку (Павлоград-Лозова) найкращими стали наступні пари шахістів:

1. Тихонов Юрій (Павлоград) – Калюжний Андрій (капітан команди м. Лозова, МС);

2. Амірханов Ринат - Сіробаба Федір (КМС, м. Лозова);

3. Хворостінін Геннадій - Бардюжа Віктор (КМС, м. Лозова);

4. Гусев Дмитро – Барков Сергій (КМС).

Організатори і павлоградці дякують команді м. Лозова, яка змогла приїхати, керівництву ФСК ім. Шкуренка (в особі директора Павла Анатолійовича Вершини) за приміщення для проведення зустрічі і гостинність, а також головному суді змагань Михайлу Васильовичу Тюрінову.